harlan coben brakujący element

Brakujący element

Harlan Coben

Albatros
2022


Gdzie kupię

Nowa powieść Harlana Cobena, w której powraca Wilde, bohater bestsellerowego „Chłopca z lasu”.

Kolejna porywająca i pełna zwrotów akcji książka współczesnego arcymistrza thrillerów.

Szokujące dopasowanie genetyczne ujawnia najmroczniejszą rodzinną tajemnicę…

Wilde jako małe dziecko został porzucony w lesie. Po latach, już jako dorosły mężczyzna, postanawia dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu. Rejestruje się na stronie internetowej, która na podstawie nadsyłanych próbek materiału genetycznego kojarzy spokrewnionych ze sobą ludzi.

Dzięki portalowi udaje mu się odnaleźć biologicznego ojca, ale spotkanie z nim rodzi więcej pytań niż odpowiedzi. Wilde dowiaduje się jednak o jeszcze jednym krewnym. Peter Bennett, gwiazda popularnego reality show, próbuje się z nim skontaktować, ale po jednej nieudanej próbie znika jak kamień w wodę. Nękany wyrzutami sumienia Wilde zaczyna go szukać. Okazuje się, że Peter Bennett stał się ofiarą zmasowanego hejtu i zaliczył medialny upadek, który można określić chyba tylko jako koszmar na jawie.

Czy sam był sobie winien? A może padł ofiarą perfidnej i skomplikowanej intrygi? Prowadząc śledztwo w jego sprawie, Wilde wkracza w plugawy świat celebrytów i reality TV, a przy okazji poznaje nowe wątki własnej mrocznej historii…

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.9 / 5
9 ocen
7 recenzji
5 8
4 1
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Dagny
17.08.2022
Jeśli ktoś czytał pierwszą część „Chłopiec z lasu” ta druga powinna spodobać się bardziej. Wreszcie bowiem w godziny głębiej w historię Wilde’a. Historia jego życia zaczyna układać się w jeden obraz, ale ciągle białych plam jest więcej, niż elementów już odkrytych. A wszystko w atmosferze zabójstw, influancerow i sekretów. Jednym zdaniem Coben trzyma poziom.
Ola Kasia
11.08.2022
„Brakujący element” to najnowsza książka Harlana Cobena. Jak tylko pojawiła się polska wersja, wiedziałam że muszę ją przeczytać 😍 Książka to kontynuacja „Chłopca z lasu”. Wilde jako dziecko został porzucony w lesie, nikt nie wie ile czasu tam spędził, musiał sobie sam radzić w trudnych warunkach. Gdy w końcu został odnaleziony, media okrzyknęły go małym Tarzanem. Teraz, jako dorosły mężczyzna, chce poznać prawdę o swoim pochodzeniu. Loguje się na stronę internetową, która na podstawie DNA, szuka krewnych. Wysyła próbkę i w ten sposób poznaje biologicznego ojca, kontaktuje się z nim, ale spotkanie z nim pozostawia jeszcze więcej wątpliwości. Pewnego dnia, Wilde dostaje wiadomość od kolejnego krewnego, który w dramatycznej wiadomości prosi go o kontakt. Problem w tym, że wiadomość została wysłana kilka miesięcy temu. Tak zaczyna poszukiwania tajemniczego krewnego. Co z tego wyniknie? Jaka prawda wyjdzie na jaw? 🤔 Książka pełna intryg, zwrotów akcji i niezwykle wciągająca. Ja jestem zachwycona. Czekam na kontynuację, bo zakończenie na to wskazuje 😍 Instagram: justcallmeola
Karo
06.08.2022
Jak zwykle Harlan nie zawiódł, kolejna książka, która jest jeszcze lepsza od poprzedniej mimo że człowiek już myśli że to niemożliwe. Niesamowicie hipnotyzująca, nie pozwala odłożyć jej na bok bez przeczytania kolejnego rozdziału. Niesamowite jest to, że kiedy czytasz któraś z kolei książek Harlana i myślisz że cię niczym już nie zaskoczy… Oj to jesteś w błędzie, jego książki nie przestaną zaskakiwać i trzymać w napięciu a zwłaszcza "brakujący element", nigdy nie wiesz co będzie dalej chodź wydaje ci się że wiesz.