cyberpunk bez przypadku rafał kosik

Cyberpunk 2077: Bez przypadku

Rafal Kosik

Powergraph
2023


Gdzie kupię

Powieść Rafała Kosika osadzona jest w uniwersum bestsellerowej gry Cyberpunk 2077, stworzonej przez polskie studio CD PROJEKT RED. Ukazuje się jednocześnie w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i w Polsce.

Szóstka nieudaczników, na pozór zwykłych ludzi, zostaje zaszantażowana i zmuszona do przeprowadzenia napadu niemożliwego. Nie znają się nawzajem, nie wiedzą, co mają ukraść. Powoli odkrywamy, kim tak naprawdę są: były żołnierz, tancerka z nocnego klubu, korporatka negocjatorka, sześciopalczasty chirurg, marzący o życiu gangstera urzędnik i nastoletni nerd. W mroku złych dzielnic i w jasnych światłach luksusowych wieżowców Night City stają oni przeciwko brutalnym przestępcom o ciałach zmodyfikowanych wszczepami, bezwzględnym korporacjom i skorumpowanej policji.

Bez przypadku to turnpager, pełen zwrotów akcji thriller SF. Rafał Kosik miesza cyberpunk z romansem i sensacją i zabiera nas do przyszłości, w której zacierają się granice pomiędzy człowiekiem a technologią. Porusza najgorętsze dziś tematy: niebezpieczeństw ze strony sztucznej inteligencji, ucieczki od rzeczywistości w światy wirtualne, eksploracji granic ludzkiego poznania. Rafał Kosik pokazuje, że w świecie zdominowanym przez technologie, zagrożonym wojną i katastrofą ekologiczną, w ludziach wciąż drzemie wielka potrzeba bliskości i miłości.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
5 ocen
5 recenzji
5 5
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Klaudia
31.10.2023
Książka CYBERPUNK 2077: BEZ PRZYPADKU autorstwa Rafała Kosika to świetny thriller osadzony w Night City i uniwersum Cyberpunk. Autor skrupulatnie rozwija całą historię i tworzy ciekawy klimat dla tego mrocznego miasta. Wygenerował historię opartą na nietuzinkowych postaciach, skrywających problemy, traumy i swoje tajemnice. Książka ta to przykład thrillera umiejscowionego w futurystycznym świecie. Ogrom zwrotów akcji, spisek, który ze szczytów korporacji sięga aż do poziomu ulicy, sprawił, że podczas lektury przewracałem stronę za stroną, bo nie mogłem się doczekać rozwinięcia, czy też zwieńczenia akcji. Podsumowując, CYBERPUNK 2077: BEZ PRZYPADKU to świetna książka dla miłośników cyberpunku i thrillerów. Polecam ją każdemu, kto chce zanurzyć się w mrocznym świecie Night City i przeżyć niezapomnianą przygodę
Ksawery
27.10.2023
Jakbym grał w grę! Wciąga niesamowicie. Kosik naprawdę umie opisać klimat cyberpunka.
Andrzej1995
19.10.2023
Jeszcze nie czytałem ale planuje zakup uniwersum cyberpunka napewno nie zakończy się tak szybko !!
  • 1
  • 2