inne tonacje ciszy harlan coben

Już mnie nie oszukasz

Harlan Coben

Albatros
2023


Gdzie kupię

Genialny thriller amerykańskiego mistrza gatunku.
Ciemne sekrety i przerażające polowanie na prawdę w doskonałym thrillerze stworzonym przez wirtuoza zwrotów akcji, Harlana Cobena.
Serial na podstawie książki trafi na platformę Netflix 1 stycznia 2024 roku.
Myślisz, że znasz prawdę. A prawda jest taka, że nie wiesz nic…
Maya Stern, była oficer sił specjalnych, niedawno powróciła do domu z misji w Iraku. Pewnego dnia zamontowana w jej domu ukryta kamera, mająca śledzić zachowanie opiekunki dwuletniej Lily, ukochanej córeczki Mai, nagrywa filmik z udziałem bawiącej się dziewczynki i jej ojca.
Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że Joe został brutalnie zamordowany dwa tygodnie wcześniej. Wytrącona z równowagi kobieta zastanawia się nad tym, co przed chwilą zobaczyła. Czy może uwierzyć w to, co widziała? Ale to przecież by oznaczało, że Joe żyje. Czy to w ogóle możliwe? Była przecież naocznym świadkiem jego zabójstwa, a po wszystkim zorganizowała mu pogrzeb. Aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania, Maya musi uporać się z mrocznymi tajemnicami własnej przeszłości. Gdy tego dokona, będzie zmuszona stawić czoła nieprawdopodobnej i niekoniecznie przyjemnej prawdzie o swoim mężu… i o sobie.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.6 / 5
16 ocen
12 recenzji
5 10
4 6
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Monika
20.01.2024
Świetna, trzymająca w napięciu, zaskakująca od samego tytułu, przy okazji dająca wiele powodów do głębszych przemyśleń, polecam, ciężko ją odłożyć.
Tośka
19.01.2024
Trzymający w napięciu thriller niewątpliwego mistrza gatunku. Fabuła rozwinięta tak że od razu wpadamy w labirynt zagadek, których bez wątpienia mamy tu sporo. Książka dostarcza wielu emocji do ostatniego zdania. Noc zarwana ale było warto.
Kaja693
14.01.2024
Książki Cobena uwielbiam, czyta się je jednym tchem. Wiele twórczości przeczytałam Jego autorstwa, jednak ta książka pozostawiła niedosyt. Uważam że inne Jego książki są lepsze, bardziej trzymające w napięciu i az chce się przeczytać jednym tchem. Książka opowiada o morderstwie, manipulacjach, kłamstwach w rodzinie. Poznajemy główna bohaterkę Maye która żegna swojego męża po morderstwie, mająca traumę po swojej misji wojskowej. Z każdą kolejną strona poznajemy jak bardzo zawiła jest relacja rodzinna zamordowanego męża. Myślałam że ta książka powali mnie na kolana, jednak tak się nie stało, z czystym sumieniem mogę powiedzieć że książka na jeden raz do przeczytania.