inne tonacje ciszy harlan coben

Już mnie nie oszukasz

Harlan Coben

Albatros
2023


Gdzie kupię

Genialny thriller amerykańskiego mistrza gatunku.
Ciemne sekrety i przerażające polowanie na prawdę w doskonałym thrillerze stworzonym przez wirtuoza zwrotów akcji, Harlana Cobena.
Serial na podstawie książki trafi na platformę Netflix 1 stycznia 2024 roku.
Myślisz, że znasz prawdę. A prawda jest taka, że nie wiesz nic…
Maya Stern, była oficer sił specjalnych, niedawno powróciła do domu z misji w Iraku. Pewnego dnia zamontowana w jej domu ukryta kamera, mająca śledzić zachowanie opiekunki dwuletniej Lily, ukochanej córeczki Mai, nagrywa filmik z udziałem bawiącej się dziewczynki i jej ojca.
Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że Joe został brutalnie zamordowany dwa tygodnie wcześniej. Wytrącona z równowagi kobieta zastanawia się nad tym, co przed chwilą zobaczyła. Czy może uwierzyć w to, co widziała? Ale to przecież by oznaczało, że Joe żyje. Czy to w ogóle możliwe? Była przecież naocznym świadkiem jego zabójstwa, a po wszystkim zorganizowała mu pogrzeb. Aby znaleźć odpowiedzi na nurtujące ją pytania, Maya musi uporać się z mrocznymi tajemnicami własnej przeszłości. Gdy tego dokona, będzie zmuszona stawić czoła nieprawdopodobnej i niekoniecznie przyjemnej prawdzie o swoim mężu… i o sobie.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.6 / 5
16 ocen
12 recenzji
5 10
4 6
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Paulina
13.01.2024
Bardzo ciekawa pozycja! Genialne zwroty akcji i absolutnie zaskakujące rozwiązanie całej historii. Książka nie do odłożenia, pochłonięta jednym tchem. Gorąco polecam! ☺️
Kasia
09.01.2024
Mocna, tajemnicza, ekscytująca historia prowadzi nas przez labirynt zagadek i rodzinnych tajemnic do końca. Koniec zaskakujący jak to u Cobena, nie zawiedziecie się…szok pozostanie. Książkę przeczytałam w 12 godzin, odłożyłam wszystko na bok, tak genialnym twórcą jest Cohen.
Monika
08.01.2024
To zdecydowanie książka, od której nie można się oderwać aż do wyjaśnienia tajemniczego morderstwa. Niespodziewane zakończenie będzie zaskoczeniem dla każdego czytelnika. Jak dla mnie Coben to pisarz, który nie zawiedzie najbardziej wymagających wielbicieli kryminałów i thillerów.