perełka rodzina monet weronika marczak

Perełka. Rodzina Monet. Tom 3. Część 1

Weronika Marczak

You and YA
2023

#YA

Gdzie kupię

Największą zmianę, Hailie Monet, widzę w twoich oczach.

Widać w nich siłę i ambicję. Ty nie jesteś już tamtą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczynką. Coś się zmieniło.

Mamy absolutnie wszystko. Jesteśmy młodzi, atrakcyjni, świetnie ubrani i bogaci. Świat należy do nas. Jeszcze niedawno Hailie Monet uznałaby takie myśli za niestosowne. Teraz uczy się akceptować swój status, doceniać go, a czasem nawet wykorzystywać. Wsadzona do złotej klatki, odkryła, że warto od czasu do czasu prześlizgnąć się między szczebelkami.

Rejsy luksusowym jachtem po Morzu Śródziemnym, szybki wypad na Wyspy Kanaryjskie, spontaniczna wycieczka nad wodospad Niagara, przejażdżka po wzgórzach Hollywood, kolacje w najlepszych restauracjach. I choć Hailie nadal z przekonaniem powtarza, że życie to nie tylko przyjemności, coraz częściej jest gotowa przyznać, że korzystanie z nich naprawdę ją kusi. Nawet jeśli za niektóre przywileje trzeba płacić bardzo wysoką cenę.

Trzeci tom bestsellerowej serii „Rodzina Monet”.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Średnia ocen:

4.7 / 5
147 ocen
117 recenzji
5 120
4 22
3 2
2 1
1 2

Oceń książkę

ZWYCIĘSKA RECENZJA CZYTELNIKA CZW

Rudzizm
05.07.2023
Polecam tą książkę jako opcja, gdy chcemy przeczytać coś lekkiego i rozluźniającego. Warto wspomnieć, że książka jest napisana świetnie, co sprawia, że możemy się wczuć w emocje bohaterki i poczuć się troszeczke jak ona. W poprzednich tomach poznawaliśmy główną bohaterkę- Hailie. Obserwowaliśmy jak 14 letnia dziewczyna wchodzi w całkowicie nieznany jej świat przez co jest zagubiona. Przez resztę tomów przechodziliśmy z nią trudne relacje z braćmi, uczucie odrzucenia, chorobę, pierwsze zauroczenia i chwilę buntu. Jednak w tym tomie wszystko zaczyna się powoli zmieniać. Hailie jest już starsza i próbuje pokazać swoim braciom, że nie jest już małą dziewczynką. Domaga się wolności, równości i nauki na własnych błędach. Książka jest jak najbardziej odpowiednia według mnie dla czytelników 15+. Jeśli chcesz przeczytać coś lekkiego i tym samym wciągającego to bardzo polecam tą pozycję♡

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Dominisia
03.07.2023
Jets to bardzo dobra książka i cała seria Rodzina jest świetna, dla początkujących w czytaniu. Bardzo dobrze patrzy się również na to, że mała Hailie zaczyna dorastać i stawiać się braciom. Pamiętajcie książkę jest 16+!!!!!!!
Malgosia
03.07.2023
Jest to zdecydowanie mój ulubiony tom z serii ‚Rodzina Monet’ Od samego początku można zauważyć, że Hailie, która jeszcze niedawno była uległa wobec braci teraz wreszcie zaczęła się im stawiać. Zauważyłam też, że relacja między rodzeństwem Monet zaczęła się polepszać i nazywają się w 100% rodzeństwem. Akcja jest idealnie wyważona i przemyślana. Nasza Hailie zaczęła nabierać charakteru i pokazywać się od tej bardziej pewnej strony siebie. Poznajemy coraz więcej sekretów rodziny Monet, których zdaje się być bardzo wiele. Podczas czytania perełki możecie spodziewać się mnóstwa śmiechu, szczęśliwych momentów ale także wylanych łez i chwili szoku. Polecam z całego serduszka.