perełka rodzina monet weronika marczak

Perełka. Rodzina Monet. Tom 3. Część 1

Weronika Marczak

You and YA
2023

#YA

Gdzie kupię

Największą zmianę, Hailie Monet, widzę w twoich oczach.

Widać w nich siłę i ambicję. Ty nie jesteś już tamtą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczynką. Coś się zmieniło.

Mamy absolutnie wszystko. Jesteśmy młodzi, atrakcyjni, świetnie ubrani i bogaci. Świat należy do nas. Jeszcze niedawno Hailie Monet uznałaby takie myśli za niestosowne. Teraz uczy się akceptować swój status, doceniać go, a czasem nawet wykorzystywać. Wsadzona do złotej klatki, odkryła, że warto od czasu do czasu prześlizgnąć się między szczebelkami.

Rejsy luksusowym jachtem po Morzu Śródziemnym, szybki wypad na Wyspy Kanaryjskie, spontaniczna wycieczka nad wodospad Niagara, przejażdżka po wzgórzach Hollywood, kolacje w najlepszych restauracjach. I choć Hailie nadal z przekonaniem powtarza, że życie to nie tylko przyjemności, coraz częściej jest gotowa przyznać, że korzystanie z nich naprawdę ją kusi. Nawet jeśli za niektóre przywileje trzeba płacić bardzo wysoką cenę.

Trzeci tom bestsellerowej serii „Rodzina Monet”.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Średnia ocen:

4.8 / 5
146 ocen
117 recenzji
5 120
4 22
3 1
2 1
1 2

Oceń książkę

ZWYCIĘSKA RECENZJA CZYTELNIKA CZW

Rudzizm
05.07.2023
Polecam tą książkę jako opcja, gdy chcemy przeczytać coś lekkiego i rozluźniającego. Warto wspomnieć, że książka jest napisana świetnie, co sprawia, że możemy się wczuć w emocje bohaterki i poczuć się troszeczke jak ona. W poprzednich tomach poznawaliśmy główną bohaterkę- Hailie. Obserwowaliśmy jak 14 letnia dziewczyna wchodzi w całkowicie nieznany jej świat przez co jest zagubiona. Przez resztę tomów przechodziliśmy z nią trudne relacje z braćmi, uczucie odrzucenia, chorobę, pierwsze zauroczenia i chwilę buntu. Jednak w tym tomie wszystko zaczyna się powoli zmieniać. Hailie jest już starsza i próbuje pokazać swoim braciom, że nie jest już małą dziewczynką. Domaga się wolności, równości i nauki na własnych błędach. Książka jest jak najbardziej odpowiednia według mnie dla czytelników 15+. Jeśli chcesz przeczytać coś lekkiego i tym samym wciągającego to bardzo polecam tą pozycję♡

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Pani K.
03.07.2023
Jest to jedna z lepszych części Rodziny Monet. W czwartej części młoda Hailie w końcu zaczyna zachowywać się dojrzalej, zaczyna mówić braciom o swoich uczuciach. W pierwszych trzech tomach wydawała mi się zbyt dziecinna jak na swój wiek. W tej części zaczyna walczyć o siebie, zaczyna zawiązywać silniejsza relacje z braćmi i poznawać sekrety rodziny. Moim zdaniem jest to książka po którą można sięgnąć gdy chcemy się zrelaksować ale nie wymagamy od historii za wiele. Wiem, że seria ma rzeszę fanów lecz mnie ona nie porwała, nie rozumiem jej fenomenu.
Lenona
03.07.2023
Historia Hailie Monet zaczyna się gdy ma ona 14 lat. Hailie musi opuścić ukochaną anglię i przeprowadzić się do Pensylwanii, do nadopiekuńczych braci. Hailie w Perełce zaczyna czuć się jak prawdziwa Monet. Wykorzystuje swoje przywileje. Książka dla kategorii wiekowej 16+
Maroni
03.07.2023
Przeczytałam już wszystkie tomy "Rodziny Monet"i mogę powiedzieć, że nigdy nie czytałam tak fantastycznej książki!Bardzo zaciekawiło mnie życie Halile z braćmi.W części perełce widać jak Halile zmieniła się.Polecam wszystkim osobom które zastanawiają się czy to przeczytać.