perska wytrwałość Laila Shukri

Perska wytrwałość

Laila Shukri

Prószyński Media
2022


Gdzie kupię

Znana z „Perskiej niepewności” Joanna wciąż tkwi w swoim nieszczęśliwym małżeństwie z Alim. Pandemia ciągle trwa i życie pod jednym dachem z gnębiącym ją na każdym kroku mężem robi się coraz trudniejsze do zniesienia. Niespodziewaną propozycję Alego, żeby razem z córkami towarzyszyła mu w jego biznesowym wyjeździe na Malediwy, na początku przyjmuje z dużą rezerwą. Jednak gdy już znajduje się na emanującej nieodpartym urokiem prześlicznej wyspie, to w turkusie oceanicznych fal, zieleni bujnej roślinności i bieli piasków bezkresnych plaż odnajduje trochę wewnętrznego spokoju.

Kiedy nagle na tropikalnej wyspie pojawia się dużo młodszy, przystojny Dżasim, z którym wcześniej nawiązała sekretny, euforyczny romans, rzuca się w jego ramiona, aby ponownie przeżyć z nim szaloną miłość i namiętność. Na jak wielkie niebezpieczeństwo się naraża, plamiąc honor zdradzanego męża? Czy uda jej się uciec i rozpocząć nowe życie u boku ukochanego mężczyzny?

Laila Shukri w kolejnej niezwykle barwnej powieści skłania czytelnika do refleksji nad tym, jak w nieprzewidywalnym i pełnym chaosu świecie odnaleźć siebie – i to, co najważniejsze.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

3.7 / 5
7 ocen
5 recenzji
5 3
4 1
3 2
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Patrycja
11.08.2022
Jedna z części cyklu "Perska miłość". Bardzo przyjemne jest to, iż bez problemu można odnaleźć się w ich świecie. Bohaterka skonstruowana bardzo fajnie, jednak jej mąż to jakaś tragedia i nie podobał mi się kompletnie. Niezbyt zaskakująca, dużą część stanowią dialogi między bohaterami. Idealnie nadaje się dla osób szukających lekkiej książki z dramatyczna historia miłosna na drugim planie.
Kasia
02.08.2022
Z opisu wnioskuję że może być bardzo ciekawa dla kogoś kto lubi czytaj taki cykl tych książek o perskich problemach różnych kobiet ale autorka jest bardzo wziętą pisarka więc polecam chociaz sama nie czytałam takiej ksiazki
  • 1
  • 2