Marta Galewska-Kustra pucio

Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem

Marta Galewska-Kustra

Nasza Księgarnia
2022


Gdzie kupię

Pucio wprowadza dzieci w świat mowy!

Na kartach tej małej książeczki znajdziecie swojego ulubionego bohatera wykonującego czynności, które cieszą każdego malucha, a wszystko to w połączeniu z dźwiękami ważnymi dla początków rozwoju mowy: samogłoskami, prostymi sylabami i onomatopejami.

Pucio zaprasza do wspólnej zabawy! Oglądajcie ilustracje i dotykajcie ich, odczytując zapisane na nich dźwięki. Powtarzajcie razem z dzieckiem gesty wykonywane przez Pucia (możecie pomóc maluchowi, kierując jego ręką). Wyraźnie intonujcie i zabarwiajcie emocjonalnie swoje wypowiedzi, bo to zwraca uwagę dziecka i zachęca je do naśladowania.

Więcej wyrażeń dźwiękonaśladowczych, które są ważnym elementem rozwoju mowy, znajdziecie w książce „Pucio uczy się mówić”.
Opis wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
10 ocen
8 recenzji
5 10
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

EwaG-S
27.02.2022
Absolutnie niezbędna dla każdego fana Pucia! Kartonowe strony odporne na samodzielne czytanie przez Maluszka, nieprzeładowane ilustracje zachęcające do oglądania i prosta treść, którą łatwo powtórzyć to idealny przepis na książeczkę dla Dzieci!
Teresa
20.02.2022
Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem” to fajna , idealna dla maluchów uczących się mówić lub potrzebujących stymulacji rozwoju mowy. Zresztą cała seria jest świetna i godna polecenia.
Ewa Kowalska-Nowakowska
17.02.2022
Moj synek ma problemy z mową zaczełam korzystac z serii ksiazek Pucio i ta byla pierwszą ksiażką która go zacheciła do wydawania dzwieków. 📚👏Dzieki niej chętnie je powtarzal gdyz zapadły mu na długo w pamięć. Polecam te ksìązke wszystkim rodzicom i ich pociechom.👍