uwięziona b.a. paris

Uwięziona

B.A. Paris

Albatros
2023


Gdzie kupię

Przekłady na 40 języków.

Ponad 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy „Za zamkniętymi drzwiami”
– w tym ponad 400 tysięcy w Polsce.

3 nominacje do tytułu Książki Roku Lubimy Czytać w kategorii kryminał, sensacja/thriller.

4 nominacje do Bestsellera Empiku.
I tytuł Bestsellera Empiku dla „Terapeutki” w kategorii literatura popularna.

Jest ciemno. Nie wiesz, gdzie jesteś. Słyszysz zbliżające się kroki.

A potem… krzyki swojego męża.

Misterna, porywająca fabuła pełna zwrotów akcji!

Autorka międzynarodowego fenomenu wydawniczego, „Za zamkniętymi drzwiami”, powraca z nowym mrocznym thrillerem, który nie pozwoli ci zasnąć.

Kiedyś

Amelie zawsze musiała sama o siebie zadbać. Ojciec osierocił ją, gdy była nastolatką, ale zanim wpadła w tryby opieki społecznej, udało jej się uciec i zacząć życie od nowa w Londynie. Poznała wpływowych przyjaciół i zdobyła pracę w redakcji luksusowego magazynu. Wkrótce zgodziła się poślubić jego właściciela, miliardera Neda Hawthorpe’a.

Ich związek dla obojga był układem, ale dla Amelie okazał się śmiertelnie niebezpieczną pułapką.

Teraz

Amelie budzi się w ciemnym pokoju bez okien. Nie ma pojęcia, dokąd ją zabrano i dlaczego. Kim są jej tajemniczy porywacze? I dlaczego czuje się w tym więzieniu bezpieczniejsza niż u boku swojego męża Neda?

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.4 / 5
14 ocen
12 recenzji
5 9
4 4
3 0
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Martunia82
25.02.2023
Bardzo czekałam na tą.ksiazke nauczona tym, że B.A.Paris pisze rewelacyjnie. Jednak ta książka nie wcisnęła mnie w fotel. Akcja dość ciekawa, jednak zaczęło coś się dziać w połowie książki dopiero, a zakończenie też mnie nie porwało.
Prezesowa
23.02.2023
Nie jest to najlepsza książka autorki, ale z pewnością dobry powrót po pewnej posusze. Amelie zostaje porwana. Jak się okazuje, w takich warunkach zdaje się lepiej czuć niż w swoim zaaranżowanym małżeństwie. Silna bohaterka, szybka akcja, konsekwencja w postępowaniu. Lekturka do połknięcia w dwa dni.
Misia102
21.02.2023
Warta przeczytania, chociaż jak na panią B.A. Paris liczyłam na nieco więcej i bardziej zaskakujące zakończenie, ale ogólnie szybko się czytało i trzymało poziom