Oceń w Polcecacie-Pomagacie wartka śmierć robert galbraith jj.k. rowling

Wartka śmierć. Cormoran Strike. Tom 7

Robert Galbraith (J. K. Rowling)

Wydawnictwo Dolnośląskie
2023


Gdzie kupię

Do Cormorana Strike’a zgłasza się zaniepokojony ojciec, którego syn Will przyłączył się do sekty religijnej gdzieś w wiejskiej głuszy hrabstwa Norfolk.

Powszechny Kościół Humanitarny to z pozoru pokojowa organizacja dążąca do zmiany świata na lepsze. Strike odkrywa jednak, że pod szlachetnymi frazesami kryją się nieczyste intencje i zagadkowe zgony.

Aby ratować Willa, wspólniczka Cormorana Robin Ellacott postanawia przeniknąć do sekty i zamieszkać wśród jej członków. Nie jest jednak gotowa na okrucieństwa, których będzie świadkiem, ani na cenę, jaką przyjdzie jej zapłacić za swoje zawodowe ambicje.

„Wartka śmierć” to siódmy tom epickiej serii kryminalnej – przepełniona niepokojem i wielkimi emocjami kontynuacja losów Robin i Strike’a.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
7 ocen
6 recenzji
5 7
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Manawra
19.02.2024
Książka trzyma w napięciu do ostatniej strony. Opis działania sekt trafiony w 100%. Wartka akcja, intrygi i napięcie między bohaterami utrzymane na wysokim poziomie. Nie są to papierowi bohaterowie. Niektóre strony czytałam zaciskając kciuki lub wstrzymując oddech. Polecam wszystkim którzy lubią takie klimaty.
Katarzyna
13.02.2024
Moim zdaniem najlepsza książka z cyklu. Tak niesamowicie skonstruowany klimat tej sekty, że od dawna nie czytałam książki w takim napięciu. Bohaterowie napisanie niesamowicie, czuć, że to prawdziwi ludzie z krwi i kości. Polecam, ale zdecydowanie zachęcam, żeby książki z cyklu czytać kolejno.
Kacha
10.02.2024
Uwielbiam książki o Cormoranie,każda z nich jest niesamowicie ciekawa i wciągającą. ,,Wartka śmierć" jest jednak według mnie wyjątkowa. Uważam, że to najlepsza książka z całej serii.Zatopiłam się w tej historii całkowicie, czułam się tak jakbym była obok Robin i uczestniczyła w tych wszystkich wydarzeniach. Zarywałam noce byle tylko dowiedzieć się co będzie dalej,jak potoczą się losy głównych bohaterów. J.K.Rowling w niesamowity sposób potrafi przenieść czytelnika do świata sekty, wzbudzić w czytelniku ciekawość i trzymać w napięciu aż do końca historii. Książka ma ponad 900 stron ale podczas czytania zupełnie się tego nie odczuwa.Powiedziałabym wręcz,że żałowałam że jest ich tylko tyle! Dodatkowym plusem powieści są historie poboczne,które -uwierzcie! – wzbudzą w Was równie silne emocje🙂 Z całego serca polecam,jest to jedna z najlepszych książek jakie przeczytałam 🙂
  • 1
  • 2