wybaczam ci remigiusz mróz

Wybaczam Ci

Remigiusz Mróz

Czwarta Strona
2021


Gdzie kupię

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.2 / 5
13 ocen
8 recenzji
5 8
4 2
3 2
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Anna
25.08.2021
"Wybaczam ci" to najnowsza propozycja Remigiusza Mroza. Główna bohaterka Ina Kobryn jest normalną kobietą, żoną, siostrą. Ale czy to prawda? Stopniowo okazuje się, że to co było do tej pory prawdą, nią nie jest. Nie chcę opisywać treści, gdyż ta książka to obowiązkowa pozycja do przeczytania. Od początku do końca trzyma w napięciu i trudno się od niej oderwać. Polecam!
Mieszlajacamiedzyliterami
20.08.2021
"Mój mąż wychodzi z założenia, że mamy dwoje uszu i tylko jedne usta nie bez powodu. Powinniśmy słuchać dwa razy więcej niż mówić." Ja oczywiście nie mogłam się oprzeć i nie żałuję ponieważ to była dynamiczna historia. Ina prowadzi spokojne życie przy boku męża. Pewnej nocy dostrzega na jego Facebooku krótką wiadomość "Wybaczam Ci" od nieznajomej dziewczyny. Niby nic. Ale kolejnego dnia okazuje się że dziewczyna popełniła samobójstwo, a jej mąż znika. Na jaw wychodzą Tajemnice… Podobał mi się już sam pomysł na fabułę, mocno tajemnicza, ciężka do rozgryzienia na początkowym etapie czytania a przy tym z dobrze wykreowanymi bohaterami. Chętnie wnika się w ich życie, śledzi się ich losy oraz patrzy na ich reakcje w danych sytuacjach. Fabularnie na początku wszystko się tylko komplikuje, gdy łapiemy się jakiejś wskazówki prowadzi nas ona gdzieś indziej niż byśmy myśleli. Ciężko domyślić się co się dzieje a przy tym strony lecą nam jak szalone. Gdy dochodzimy do meritum siedzimy jak na szpilkach a rozwiązanie całej sprawy jest bardziej skomplikowane niż nam się wydawało. Dla mnie to była genialna książka. Wciągnęła mnie od pierwszej strony, obiecywała niebanalną zagwostke i to dostałam, chętnie spędzałam czas z nowymi bohaterami i brnęłam w całość głębiej bule dokopać się do sedna. A i to przeszło moje oczekiwania i zostałam przez autora zaskoczona i to tak porządnie. Zdecydowanie polecam!
Ola Kasia
18.08.2021
„Wybaczam Ci” to książka Remigiusza Mroza, która całkiem niedawno miała swoją premierę 📖 Bohaterami są Ina Kobryn i jej mąż Rafał. Wydawałoby się, że to normalna para, oboje mają pracę, myślą o powiększeniu rodziny. Wszystko zmienia się, gdy Ina odczytuje na koncie swojego męża na Facebooku wiadomość od młodej dziewczyny o treści „wybaczam Ci”. Po głowie Iny krążą różne scenariusze kim jest dziewczyna. Szoku doznaje rano, gdy we wszystkich stacjach telewizyjnych dziennikarze podają do wiadomości, że zamordowano młodą kobietę. Ina rozpoznaje tajemniczą dziewczynę, która napisała do Rafała. On zapiera się, że jej nie zna, po czym znika z mieszkania. Jakie tajemnice skrywa mężczyzna? Kto jest autorką pamiętnika, który znajduje Ina? Dlaczego partner jej siostry pomaga kobiecie? Książka niewątpliwie daje do myślenia. Czy tak naprawdę znamy swojego partnera? Czy wiemy o nim dostatecznie dużo? Czy może cały czas żyjemy w kłamstwie? Przeszłość nigdy nie da o sobie zapomnieć. A może tak naprawdę to nie z partnerem jest problem, tylko z nami, tylko wypieramy taką ewentualność z naszej świadomości… Jeśli chcecie poznać jak skończy się ta historia to musicie sięgnąć po książkę. Tajemnicza, pełna niespodzianek i zwrotów akcji. Bardzo polecam! 📚 IG: justcallmeola zapraszam 😊