Wybaczam Ci - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
wybaczam ci remigiusz mróz

Wybaczam Ci

Remigiusz Mróz

Czwarta Strona
2021


Gdzie kupię

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.3 / 5
12 ocen
7 recenzji
5 8
4 1
3 2
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

czasami_mam_czas
08.08.2021
Świeżutka książka jednego z najpopularniejszych pisarzy młodego pokolenia 👌 Przeczytałam ja bardzo szybko, a szkoda.. Wciągnęła mnie niesamowicie, czyta się ją na prawdę dobrze, jest intrygująca, kiedy już wydaje się, że wiemy co za chwile nastąpi… trach! Wizja rozsypuje się jak domek z kart 😅 Jest dosłownie nieodkładalna! Bardzo fajnie wplecione dodatki dotyczące kancelarii Chyłki. Historia trzymająca w napięciu, a wzbudzenie w czytelniku ciekawości odnośnie zakończenia zbudowana w mistrzowski sposób. Zakończenie, jak to u Pana Mroza, zaskakujące na maxa! Szokujące i nieprawdopodobne, a jednak sięgnęłam do wyszukiwarki sprawdzić co to jest …. nie będę spojlerować, bo pewnie wielu z Was będzie chciało przekonać się i przeczytać „ Wybaczam Ci”.