wybaczam ci remigiusz mróz

Wybaczam Ci

Remigiusz Mróz

Czwarta Strona
2021


Gdzie kupię

Ina Kobryn prowadzi spokojne, uporządkowane życie. Spełnia się w pracy, wraz z mężem stara się o dziecko i właściwie nie ma powodów do zmartwień. Wszystko zmienia się, gdy pewnej nocy siada przed laptopem i dostrzega, że mąż nie wylogował się ze swojego konta na Facebooku. Jej wzrok pada na krótką wiadomość o treści „wybaczam ci”, pochodzącą od nieznajomej dziewczyny.

Bagatelizuje sprawę, ale gdy budzi się rano, okazuje się, że nadawczyni popełniła samobójstwo na samym środku placu Konstytucji w Warszawie. Ina stara się odnaleźć wiadomość, ta jednak znika bez śladu. Mąż zaś twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, która odebrała sobie życie, ani co stało się z wiadomością.

Ina zaczyna odkrywać, że to nie jedyna tajemnica, którą ukrywał przed nią partner…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.2 / 5
13 ocen
8 recenzji
5 8
4 2
3 2
2 0
1 1

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Ewelina Facheris
08.08.2021
Co byście zrobili/pomyśleli znajdując przypadkowo na koncie drugiej połówki wiadomość o treści "Wybaczam Ci"? Ina Kobryn pewnego dnia znajduje właśnie taką wiadomość na Facebookowym koncie męża, który zapomniał się wylogować. Pewnie nie przejęłaby się tą wiadomością, gdyby nie okazało się, że kobieta która ją napisała, krótko potem popełniła samobójstwo. Mąż Iny twierdzi, że nie zna kobiety i nie wie dlaczego zostawiła mu wiadomość. Tajemnicza wiadomość znika bez śladu. A Ina odkrywa, że mąż nie był z nią do końca szczery. Jej życie, dotychczas spokojne i uporządkowane, zmienia się diametralnie. Zaczyna w nim rządzić chaos, tajemnice i odkrywanie sekretów męża. Ci co mnie znają, wiedzą, że uwielbiam książki Remigiusz Mróz. Musiałam więc sięgnąć po jego najnowsze dzieło. I po raz kolejny zbieram szczękę z podłogi. Ta książka jest niesamowicie wciągająca. Akcja goni akcje. Ciągle pojawiają się nowe tropy, nowe wydarzenia, które rodzą kolejne pytania i wątpliwości. Teorii miałam wiele, jednak wszystkie nietrafione. Zakończenie jest rewelacyjne. Po prostu wbija w fotel i nigdy bym na coś takiego nie wpadła. "Wybaczam Ci" pisane jest z perspektywy Iny oraz jej przyjaciela Gracjana. Ich przeżycia przeplatane są wpisami ze znalezionego przez nich pamiętnika. Bardzo lubię takie zabiegi, które urozmaicają akcje i wprowadzają dodatkowe pytania. Bohaterowie są wyraziści i ciekawi. Od razu można ich polubić. Chociaż i na nich padał cień moich podejrzeń.
czasami_mam_czas
08.08.2021
Świeżutka książka jednego z najpopularniejszych pisarzy młodego pokolenia 👌 Przeczytałam ja bardzo szybko, a szkoda.. Wciągnęła mnie niesamowicie, czyta się ją na prawdę dobrze, jest intrygująca, kiedy już wydaje się, że wiemy co za chwile nastąpi… trach! Wizja rozsypuje się jak domek z kart 😅 Jest dosłownie nieodkładalna! Bardzo fajnie wplecione dodatki dotyczące kancelarii Chyłki. Historia trzymająca w napięciu, a wzbudzenie w czytelniku ciekawości odnośnie zakończenia zbudowana w mistrzowski sposób. Zakończenie, jak to u Pana Mroza, zaskakujące na maxa! Szokujące i nieprawdopodobne, a jednak sięgnęłam do wyszukiwarki sprawdzić co to jest …. nie będę spojlerować, bo pewnie wielu z Was będzie chciało przekonać się i przeczytać „ Wybaczam Ci”.