egzekucja 14 remigiusz mróz

Egzekucja. Seria z Joanną Chyłką. Tom 14

Remigiusz Mróz

Czwarta Strona
2021


Gdzie kupię

Minęły trzy miesiące, od kiedy Kordian Oryński zaginął. Przez cały ten czas Chyłka robiła wszystko, by go odnaleźć, ale nie natrafiła na żaden ślad.

Prawniczka nie zamierza jednak się poddawać. Aby zapewnić sobie fundusze na dalsze poszukiwania, prowadzi biuro porad prawnych i mimo że nie może sama reprezentować klientów przed sądem, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywała do tego kogoś innego. Jednocześnie stara się doprowadzić do uchylenia decyzji sądu dyscyplinarnego o usunięciu jej z zawodu.

Nic nie wskazuje na to, by w którejkolwiek ze spraw udało jej się odnieść sukces – aż do momentu, kiedy zgłasza się do niej policjant oskarżony o zabójstwo cywila…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.5 / 5
14 ocen
8 recenzji
5 9
4 3
3 2
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Kiniorek1403
24.10.2021
Chyłka nadciąga. Tym razem inaczej… Kto, jeszcze kilka tomów temu, powiedziałby, że Chyłka będzie kochać, tęsknić i wspominać? A tak właśnie się dzieje. W tym tomie nie ma sprawy, nie ma batalii sądowej. Jest Konsorcjum i jest spisek. Jest przede wszystkim powrót do przeszłości. Może trochę "zabili go i uciekł", ale Chyłkę albo się kocha, albo nienawidzi. Ja kocham.
Justyna Grzelak
20.10.2021
Książka trzyma w napięciu do ostatniej kartki. Nie sposób się przy niej nudzić, a wręcz ciężko jest się oderwać. Czyta się lekko i przyjemnie mimo ostrego języka głównej bohaterki, który nawet dodaje uroku prowadzonym dialogom bohaterów. Czy Chyłce uda się odnaleźć Zordona? Czy znajdzie sposób obrony Szerbixa? Czy znajdzie wystarczające dowody i sojuszników by pozbyć się Konsorcjum? Czy tym razem zasada wróg mojego wroga jest moim wrogiem przysporzy Chyłce problemów czy przyniesie jej korzyści? Czy uda jej się ocalić nie tylko swoje życie, ale przede wszystkim ludzi na których jej zależy? To i na wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w książce R. Mroza Z niecierpliwością będę oczekiwać kolejnego tomu.
Tina
19.10.2021
Kolejna świetna książka Remigiusza Mróz. Seria z Chyłką to samo życie. Praca prawniczki, jej losy i ciągły zwrot akcji. Tego nie można opisać, to trzeba przeczytaç