Gwiazdkowy Prosiaczek - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
gwiazdkowy prosiaczek j.k. rowling

Gwiazdkowy Prosiaczek

J.K. Rowling

Media Rodzina
2021


Gdzie kupię

Jack jest bardzo przywiązany do swojej przytulanki, Daj Prosia. DP jest z nim zawsze, na dobre i na złe. Nagle w Wigilię staje się coś strasznego – DP ginie. Na szczęście Wigilia to noc cudów i przegranych spraw. W tę noc życie wstępuje nawet w zabawki. Gwiazdkowy Prosiaczek, nowa przytulanka Jacka (beznadziejny zamiennik starej), ma śmiały plan: udadzą się razem w magiczną podróż, aby odnaleźć to, co utracone, i ocalić najlepszego przyjaciela, jakiego Jack kiedykolwiek miał…”

„Gwiazdkowy Prosiaczek” to emocjonująca i podnosząca na duchu powieść przygodowa o więzi chłopca i jego ukochanej przytulanki oraz o tym, na jak wiele potrafi się on zdobyć, by odzyskać swój skarb. To książka jednotomowa, niepowiązana z wcześniejszymi utworami J.K. Rowling, skierowana do dzieci w wieku 8+.

Tę powieść pióra autorki zaliczanej do największych pisarzy świata pokochają całe rodziny.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.9 / 5
9 ocen
6 recenzji
5 8
4 1
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

oliwia
20.11.2021
"Gwiazdkowy Prosiaczek" jest to zdecydowanie książka pełna magii, która wciągnie w mgnieniu oka czytelników nawet tych najmłodszych. Opowieść ta jest o małym chłopcu Jacku mającym pluszowego przyjaciela DP. To właśnie ta przytulanka była przy nim w złych i dobrych chwilach. Ta historia ukazuje nam magię przyjaźni oraz więź jaką nawiązał ten mały chłopiec razem z pluszowym misiem. Po utracie przyjaciela nie chciał przyjąć nowego, a odzyskać tamtego. Wspaniała historia wiele wnosząca i ucząca. Polecam cieplutko :))
Joanna Mendzikowska-Sztaba
18.11.2021
Nie będąc fanką Harrego, z niepokojem wzięłam do ręki ta pozycje. Jednak jakież było moje zaskoczenie… To da się czytać! Piękna historia wzruszająca do łez. I choć mam w domu 6latka,a książka jest8+ to z wielkim zainteresowaniem przenieśliśmy się w świat Jacka i jego prosiak. Polecam każdemu rodzicowi, szczególnie w okresie zbliżających się Świąt
Ewa
15.11.2021
Co ja mogę napisać ??Kupiłam książkę mojemu wnuczkowi(8 lat,bardzo lubi czytać) i… wypieki na policzkach,łapki przyklejone do książki i tyle było mojej radości z przyjazdu na weekend wnuczka do babci.
  • 1
  • 2