perełka rodzina monet weronika marczak

Perełka. Rodzina Monet. Tom 3. Część 1

Weronika Marczak

You and YA
2023

#YA

Gdzie kupię

Największą zmianę, Hailie Monet, widzę w twoich oczach.

Widać w nich siłę i ambicję. Ty nie jesteś już tamtą małą, zagubioną i onieśmieloną dziewczynką. Coś się zmieniło.

Mamy absolutnie wszystko. Jesteśmy młodzi, atrakcyjni, świetnie ubrani i bogaci. Świat należy do nas. Jeszcze niedawno Hailie Monet uznałaby takie myśli za niestosowne. Teraz uczy się akceptować swój status, doceniać go, a czasem nawet wykorzystywać. Wsadzona do złotej klatki, odkryła, że warto od czasu do czasu prześlizgnąć się między szczebelkami.

Rejsy luksusowym jachtem po Morzu Śródziemnym, szybki wypad na Wyspy Kanaryjskie, spontaniczna wycieczka nad wodospad Niagara, przejażdżka po wzgórzach Hollywood, kolacje w najlepszych restauracjach. I choć Hailie nadal z przekonaniem powtarza, że życie to nie tylko przyjemności, coraz częściej jest gotowa przyznać, że korzystanie z nich naprawdę ją kusi. Nawet jeśli za niektóre przywileje trzeba płacić bardzo wysoką cenę.

Trzeci tom bestsellerowej serii „Rodzina Monet”.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. 

Średnia ocen:

4.8 / 5
146 ocen
117 recenzji
5 120
4 22
3 1
2 1
1 2

Oceń książkę

ZWYCIĘSKA RECENZJA CZYTELNIKA CZW

Rudzizm
05.07.2023
Polecam tą książkę jako opcja, gdy chcemy przeczytać coś lekkiego i rozluźniającego. Warto wspomnieć, że książka jest napisana świetnie, co sprawia, że możemy się wczuć w emocje bohaterki i poczuć się troszeczke jak ona. W poprzednich tomach poznawaliśmy główną bohaterkę- Hailie. Obserwowaliśmy jak 14 letnia dziewczyna wchodzi w całkowicie nieznany jej świat przez co jest zagubiona. Przez resztę tomów przechodziliśmy z nią trudne relacje z braćmi, uczucie odrzucenia, chorobę, pierwsze zauroczenia i chwilę buntu. Jednak w tym tomie wszystko zaczyna się powoli zmieniać. Hailie jest już starsza i próbuje pokazać swoim braciom, że nie jest już małą dziewczynką. Domaga się wolności, równości i nauki na własnych błędach. Książka jest jak najbardziej odpowiednia według mnie dla czytelników 15+. Jeśli chcesz przeczytać coś lekkiego i tym samym wciągającego to bardzo polecam tą pozycję♡

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Zaczytanaaa_oliv
25.07.2023
Całą tą serie zaczęłam czytać początkiem tego roku. Każdą po koleji książkę czytałam od razu w jeden wieczór. Ta seria pochłonęła mnie całkowicie.Mówiąc prosto pokochałam ją. Jestem Hailie Monet nie dawno straciłam babcię i mamę myślałam że to koja jedyna rodzina do momentu, aż powiedziano mi że mam 5 przyrodnich braci od innych mam ale tego samego ojca. Każdy jest ode mnie starszy i wszystkich sie boję prócz Willa. Z czasem zaczęłam się przyzwyczajać do tego jakie jest moje życie, jakie przywileje nosi i jakie zagrożenie. Przeżyłam bardzo dużo i jeszcze więcej przejdę, ponieważ mam na nazwisko Monet.
xxpinacoladas
24.07.2023
Ta część całej serii jest zdecydowanie lepsza od wcześniejszych, bo Hailie nauczyła się w końcu stawiać na swoim i dogadywać się z braćmi, jednak dość mało się dzieje. Jeśli chodzi o całą serię to z całego serca polecam, jest naprawdę wciągająca i lekka do czytania
K_lapuc
23.07.2023
Trochę mało się dzieje ale i tak kocham tą serie mam nadzieje ze będzie tylko lepiej