Gdzie śpiewają raki - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
Oceń w Polcecacie-Pomagacie gdzie śpiewają raki Delia Owens

Gdzie śpiewają raki

Delia Owens

Świat Książki
2022


Gdzie kupię

Światowa sensacja, bijący wszelkie rekordy fenomen, który przykuł uwagę ponad 13 milionów czytelników.

Pogłoski o Dziewczynie z Bagien latami krążyły po Barkley Cove, sennym miasteczku u wybrzeży Karoliny Północnej. Dlatego pod koniec 1969 roku, gdy na mokradłach znaleziono ciało przystojnego Chase’a Andrewsa, miejscowi zwrócili się przeciwko Kyi Clark, zwanej Dziewczyną z Bagien.

Lecz Kya nie jest taka, jak o niej szepczą. Wrażliwa i inteligentna, zdołała sama przetrwać wiele lat na bagnach, które nazywa domem, choć jej ciało tęskniło za dotykiem i miłością. Przyjaźni szukała u mew, a wiedzę czerpała z natury. Kiedy dzikie piękno dziewczyny intryguje dwóch młodych mężczyzn z miasteczka, Kya otwiera się na nowe doznania — i dzieją się rzeczy niewyobrażalne.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.7 / 5
18 ocen
13 recenzji
5 14
4 3
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Amelia
23.09.2022
Książka zachwyciła mnie od pierwszych stron, a mój zachwyt ciągnął się aż do końca. Napisana wspaniałym językiem, zaskakujące zakończenie oraz świetny rozwój akcji. Wciągająca lektura dla wszystkich miłośników kryminałów i książek psychologicznych.
Ksawery
23.09.2022
Spodziewałem się mocnej akcji, a dostałem trochę miłości. Zaskakująco dobre!
Mors
22.09.2022
Cudowna rola opisów przyrody, główna bohaterka to osoba skrzywdzona przez życie jednak potrafi zadbać o swoje dobro, i że tak to ujmę nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jest tutaj również intrygujący wątek kryminalny. Pomimo, iż nie mam na swoim koncie czytelniczym dużo pozycji tak ta naprawdę ujęła mnie za serce.