3 KSIĄŻKI, KTÓRE MAJĄ W SOBIE POZYTYWNĄ MOC!

20.11.2018

Jeśli czujesz, że zbliża się moment, w którym przyda Ci wsparcie, sięgnij po poradniki! Anna Lewandowska, Regina Brett i Maciej Stuhr wspierają czytelników w chwilach zwątpienia. Dzięki płynącej z ich książek motywacji, zapomnisz o trudnych chwilach i znów poczujesz energię do działania! 

Healthy Year by Ann 2019. W poszukiwaniu równowagi, Anna Lewandowska

Poza tym, że jest to praktyczny kalendarz, w którym jest sporo miejsca na notatki, to jednocześnie jest to poradnik z mnóstwem cennych informacji. Anna Lewandowska dzieli się wiedzą dotyczącą sportu, ćwiczeń i walki ze swoimi słabościami, którą zdobyła w czasie treningów i kariery sportowej.

Kalendarz jest bardzo estetycznie wydany, a znajdziesz w nim między innymi:

– mnóstwo porad jak wytrwać w swoich postanowieniach,

– motywację na każdy tydzień „W trudnych chwilach nie zapominaj o tym, że sukces to drabina, po której nie wchodzi się z rękami w kieszeniach.”

– ciekawostki dotyczące postawy ciała i ćwiczeń,

– zasady zdrowego żywienia i najczęściej popełniane błędy żywieniowe,

– przepisy na zdrowe i pyszne słodycze, śniadania i obiady,

– oraz mnóstwo pięknych zdjęć.

Kalendarz Anny Lewandowskiej to motywacyjna bomba na cały rok!

Mów własnym głosem, Regina Brett

Pierwsza książka Reginy Brett „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu” trafiła na listę bestsellerów New York Timesa! Stało się tak nieprzypadkowo, bo pisarka wie jak trafić w sedno i zainspirować czytelników do działania. Od lat wspiera, pisze poradniki i daje mowy motywacyjne. Jest w naszym kraju bardzo popularna. Najnowszą książkę zadedykowała właśnie Polkom i Polakom.

W tym poradniku motywuje do tego, byśmy sami zaczęli walczyć o siebie. Z własnego doświadczenia wie, ile potrzeba odwagi, by wyraźnie zgłaszać sprzeciw, gdy dzieje się coś złego.

„Ta książka to oficjalne pozwolenie na to, żebyście ujęli się za sobą – i już zawsze stali po swojej stronie.”

Lekcje Reginy uświadamiają jak wielką siłę mają słowa!  „Słowa niosą ogromną moc. Potrafią nie tylko ranić, ale też uzdrawiać.”Dlatego o tym co nas gnębi i boli, należy głośno mówić. Dzielenie się z innymi swoimi smutkami i trudnymi doświadczeniami ma leczniczą moc.

Tata Tadzika, Maciej Stuhr

To bardzo pozytywna książka. Wszystkim rodzicom przyda się taki zastrzyk pozytywnej energii. Maciej Stuhr opowiada o swoich doświadczeniach od momentu przyjścia na świat małego Tadzia do ukończenia przez synka dwóch lat.

Pojawienie się dziecka wywołuje zawsze liczne reakcje otoczenia, na przykład dyskusje typu „A do kogo jest podobny? Chyba do taty trochę. Albo do dziadka. Tylko że do dziadka to prawie wszystkie noworodki są podobne. A pozostałe do Ryszarda Kalisza.”

Tak jak każdy rodzic Tata Tadzika próbuje zrozumieć swojego potomka, a nie jest to łatwe. „Przede wszystkim dziecko czasami postękuje, czasami popłakuje, czasem słodko kwili, czasem wręcz płacze, a czasem po prostu ordynarnie drze ryj.”

W felietonach Maciej Stuhr nawiązuje do bieżących wydarzeń, komentuje rzeczywistość, pisze o swoich obawach i nadziejach związanych z synem.  Wszystkie epizody napisane są lekko i z humorem. Bardzo przyjemna lektura!

 

Wymienione książki kupisz w Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin. Polecamy!

 

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora