BESTSELLER „NATURALISTA” UKRYTY PRZEZ MARCINA DOROCIŃSKIEGO W POLSKICH LASACH.

12.09.2018

Odważysz się wejść do lasu? Tam z okazji polskiej premiery „Naturalisty” na 16 śmiałków będzie czekać 16 egzemplarzy autorstwa iluzjonisty Andrew Mayne’a, współpracownika Davida Copperfielda.. Na znalazcę książki czeka wyjątkowa nagroda – wszystkie kryminały i thrillery, jakie wydawnictwo W.A.B. wyda w 2019 roku.

mapa

Nie bez powodu thriller ten w Stanach Zjednoczonych trafił na listy bestsellerów. Bohaterem książki jest profesor biologii obliczeniowej. Jego życie zmienia się, gdy w puszczach Montany zostają znalezione zwłoki jego byłej studentki. Wkrótce okazuje się, że ofiar jest znacznie więcej, a podejrzenia policji padają na niedźwiedzia grizzly… Profesor nie wierząc tym domysłom, postanawia działać na własną rękę, m.in. wykorzystując swoją wiedzę antropologiczną, botaniczną, a także biologiczną. Jak zakończą się jego poszukiwania, czy uda mu się zlokalizować kolejne ciała i odnaleźć zabójcę? A może stanie się kolejną ofiarą? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w genialnym thrillerze trzymającym w napięciu do ostatniej strony. Książka ta będzie dostępna w wybranych salonach Inmedio.

Śmiałkowie, którzy odważą się wziąć udział w poszukiwaniach książek, muszą wiedzieć, że akcja rozpoczyna się już od północy z piątku 14 września na sobotę 15 września. Poniżej znajdują się współrzędne ukrytych książek:

wspol

 

Więcej o akcji

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora