DALSZE LOSY LOU CLARK! NOWA KSIĄŻKA JOJO MOYES

22.07.2016
lou clark

Jojo Moyes to brytyjska dziennikarka i pisarka, która urzekła czytelników swoim stylem pisania. Przede wszystkim autentycznością postaci i zawartym w książkach humorem. Powieści jej autorstwa znalazły się na listach bestsellerów i zostały sprzedane w milionach egzemplarzy.

Fani Lou Clark, bohaterki którą poznali w „Zanim się pojawiłeś”, z niecierpliwością czekali na kolejną książkę opisującą losy zwariowanej dziewczyny, która przyciąga kłopoty jak magnes.

W „Kiedy odszedłeś” Lou Clark musi na nowo poukładać swoje życie po utracie ukochanego. Tęsknota jest jednak ogromna. W życiu bohaterki pojawiają się nowe osoby, zdarzenia i możliwości. Jakie decyzje podejmie dzielna Lou, czym Was zaskoczy? Sprawdźcie koniecznie!

Być może doczekamy się trzeciej części, gdyż historia w „Kiedy odszedłeś” nie zostaje zamknięta…

Jeśli nie znacie Lou, sięgnijcie po pierwszy tom. Zachęcamy do przeczytania recenzji „Zanim się pojawiłeś” na naszym blogu.

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora