EWA CHODAKOWSKA, MYŚLNIK

26.05.2016
chodakowska

Ewa Chodakowska to pełna energii trenerka fitnessu, która swoim uśmiechem i entuzjazmem zaraziła wiele kobiet. Stronę na Facebooku, na której dzieli się poradami związanymi z ćwiczeniami oraz dietą, śledzi około dwa miliony fanów!

Ewa jest autorką treningów, wydaje książki z przepisami kucharskimi oraz publikacje, które mają pomóc kobietom w osiągnięciu wymarzonych efektów.

Nowa książka znanej trenerki to „Myślnik. Twój codzienny motywator”.

Co w nim znajdziecie?

  • mnóstwo inspirujących zdjęć Ewy oraz dziewczyn, które przeszły spektakularne metamorfozy;
  • motywujących cytatów w ciekawej oprawie graficznej;
  • wskazówek jak wreszcie wstać z kanapy i rozpocząć swoją przygodę z systematycznymi ćwiczeniami i zdrową dietą 🙂

 

„Myślnik” to zbiór fotografii oraz porad, które Ewa zamieszcza na swoich kanałach społecznościowych w Internecie. Dlatego jest to przede wszystkim publikacja dla osób, które nie śledzą Ewy na Facebooku. Przyda się jednak także fankom, które również off-line chcą mieć dostęp do zdjęć oraz motywujących myśli trenerki, kiedy tylko będą potrzebowały zachęty do dalszego działania 🙂 Bo głównym celem tej książki jest właśnie ZMOTYWOWANIE DO AKTYWNOŚCI!

Trzeba się rozwijać i pracować nad doskonaleniem siebie. Obojętnie co chcemy osiągnąć – schudnąć, zdać egzamin maturalny czy znaleźć wymarzoną pracę. Nikomu osiąganie celów nie przychodzi łatwo i często wymaga ciężkiej pracy. Warto w drodze do celu mieć bliską osobę, która zachęca do wysiłku, chwali postępy, a w chwilach zwątpienia motywuje do dalszej pracy. „Myślnik” Ewy Chodakowskiej to taki „przyjaciel”, który może Ci wszędzie towarzyszyć i dzięki któremu łatwiej będzie Ci przebyć długą drogę do osiągnięcia sukcesu.

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora