JACK REACHER KOLEJNY RAZ UWODZI CZYTELNIKÓW. TO JUŻ 23 TOM PRZYGÓD TEGO POPULARNEGO BOHATERA!

08.05.2018

Po zbiorze opowiadań „Adres nieznany” i powieści „Sto milionów dolarów”, w której Lee Child opisał przygody Jack’a Reacher’a z czasów, gdy jeszcze służył w wojsku, doczekaliśmy się kolejnej książki będącej kontynuacją przygód amerykańskiego żandarma w czasach obecnych. Bohater tradycyjnie przemierza Amerykę i co chwilę przeżywa przygody, które fascynują miliony czytelników na całym świecie!

W „Nocnej rundzie” Jack Reacher przypadkowo trafia na zagadkę, którą oczywiście musi rozwikłać, bez względu na trudności, jakie przed nim się pojawią. W trakcie długiej podróży autobusem, bez określonego celu, postanawia zrobić przerwę i wtedy jego uwagę przyciąga znajdujący się na wystawie lombardu sygnet. Jack rozpoznaje go bez problemu, ponieważ takie pierścienie nosili kadeci z West Point, kiedy tam studiował. Sądząc po rozmiarze sygnet z wystawy musi należeć do kobiety…

Jack postanawia zbadać historię właścicielki sygnetu i zamiast wsiąść z powrotem do autobusu, rusza na poszukiwania! Kilka osób znów przekona się, że główny bohater to niebezpieczny i inteligentny twardziel, któremu nie warto wchodzić w drogę, bo jeśli tylko spotka sprzeciw, bez wahania użyje siły.

Lee Child stworzył postać Jack’a 20 lat temu i wciąż potrafi o nim pisać w ciekawy i angażujący czytelnika sposób!

Wraz z nową częścią przygód Jacka ukazał się również zbiór ciekawostek, cytatów i anegdot z poprzednich części bestsellerowej serii – „Jack Reacher Zasady”. Były wojskowy nigdy ich nie łamie, ponieważ sam je wymyśla. By poznać je wszystkie sięgnij po „Zasady” – pozycję obowiązkową dla czytelników zafascynowanych postacią byłego majora Żandarmerii Wojskowej.

Wymienione książki kupisz w Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin. Polecamy!

 

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora