Kalendarze 2018 Chodakowska, Lewandowska i Post Daniela

19.10.2017

Druga połowa października to idealny moment, by rozpocząć poszukiwania odpowiedniego kalendarza na rok 2018. Tym bardziej, że właśnie teraz swoją premierę ma kilka z nich. Taki kalendarz powinien być przecież dopasowany idealnie do nas i naszych zainteresowań, tak aby posłużył nam przez cały rok.

ksiazka-planner-2018-365-dni-z-ewa-chodakowska_big

365 dni z Ewą Chodakowską to typowo kobiecy planner. Został utrzymany w tonacji pastelowego różu ze złotymi elementami. Jest bardzo elegancki, solidnie wykonany. Nic nie powinno się z nim dziać przez cały rok noszenia w torebce. To kalendarz idealny dla osób lubiących dużo zapisywać i notować w ciągu dnia. Jedna strona to jeden dzień, na niektórych stronach mamy tu też motywujące cytaty Ewy. Pozycja ta może być świetnym urozmaiceniem dla osób, które ćwiczą już z trenerką i chciałyby zyskać dodatkową motywację do działania lub dopiero planują rozpocząć zmianę swojego życia i myślenia. Znalazłam tutaj też kilka inspirujących dietetycznych przepisów i tras biegowych oraz nordic walking.

post

Post Daniela Krystyny Dajki to kalendarz, który ma za zadanie nauczyć nas nawyków, które poprawią nasze zdrowie i samopoczucie. Powstał na podstawie postu Daniela, który opiera się na dużej ilości warzyw i owoców, spożywania codziennie cebuli, czosnku lub chrzanu o działaniu bakteriobójczym oraz wprowadzeniu do swojego jadłospisu kiszonek. Jest dużo mniejszy niż kalendarz Ewy Chodakowskiej, zanotujemy w nim tylko najpotrzebniejsze daty. Znajdziemy w nim jednak zmyślnie ukryte ilustracje, których wykreślanie ma przypominać o codziennych zdrowych nawykach. Dodatkowo jest tu miejsce by raz w tygodniu skontrolować swoję wagę, ciśnienie czy obwód ciała. Krystyna Dajka w swoim kalendarzu proponuje nam też kilka przepisów z owoców i warzyw, które pomogą nam w spożywaniu jeszcze większej ilości tych produktów.

pol_pl_Healthy-Year-by-Ann-2018-PRZEDSPRZEDAZ-198_1

Już 25 października do sprzedaży wchodzi kolejna nowość w formie kalendarza – Kalendarz motywacyjny 2018 przygotowany przez Annę Lewandowską. Nie zabraknie w nim ćwiczeń, przepisów na zdrowe smakołyki oraz dobrej energii.

Początek nowego roku to zawsze mnóstwo postanowień. Często jest to rozpoczęcie regularnych treningów czy zmiana trybu życia. Oba przedstawione kalendarze propagują zdrowie i pozytywne myślenie. Wystarczy tylko wybrać ten idealny dla siebie.

 

Autor

Klaudia Kasznicka
Klaudia Kasznicka
Czyta codziennie, choćby tylko kilka stron. Nie gardzi żadnym gatunkiem, czyta wszystko! Prowadzi bloga, a pisanie o książkach, początkowo by pamiętać o przeczytanych pozycjach, z czasem przerodziło się w jej pasję.
Artykuły autora