KSIĄŻKI DLA NAJMŁODSZYCH CZYTELNIKÓW, BY POBUDZIĆ ICH WYOBRAŹNIĘ I PRZENIEŚĆ W MAGICZNY ŚWIAT!

21.12.2017

Czytanie bajek dzieciom to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie z nimi czasu. Nie ma nic bardziej radosnego od widoku dzieci, które z wypiekami na twarzach przewracają kolejne strony pięknie ilustrowanych, kolorowych baśni! Oto dwie dziecięce lektury, które sprawią, że najmłodsi będą emocjonować się nowo poznanymi historiami, zadawać mnóstwo pytań i żywo reagować na przygody bohaterów!

opowiesci-na-boze-narodzenie-a,big,716721

Opowieści na Boże Narodzenie, praca zbiorowa

To książka idealna na święta i długie zimowe wieczory! Wszyscy kochamy świąteczny klimat, ale dzieci szczególnie, a te bajki pełne są zimowych, bożonarodzeniowych opowieści. Zbiór jest bogato ilustrowany, zawiera między innymi bajki o Bożym Narodzeniu, Dziadku do orzechów i Królowej Śniegu. Znajdziecie w nim także klasyczną angielską piosenkę świąteczną. Całość jest bardzo kolorowa i pełna niepowtarzalnej atmosfery!

80

Dookoła świata w 80 baśni, Saviour Pirotta, ilustracje Richard Johnson

Ta książka to pięknie ilustrowana kolekcja tradycyjnych baśni i opowieści ludowych z różnych zakątków świata. Dzięki interesującym historiom przykuje uwagę dziecka, pobudzi w nim ciekawość i wyobraźnię. Fascynujące opowieści, wyjątkowe i pełne optymizmu postacie bawią, wzruszają i przede wszystkim zachęcają do poznawania kultur innych krajów!

ksiazka-basniowa-kraina_big

Baśniowa kraina, ilustracje Carlos Busquets

Książka zawiera zbiór klasycznych bajek, którym towarzyszą całostronicowe ilustracje Carlosa Busquets′a. Każda karta książki przenosi młodego czytelnika do kolorowego, magicznego świata, a barwne postaci ożywają w jego wyobraźni. To pozycja obowiązkowa w biblioteczce dziecięcej, ponieważ zawiera takie klasyki jak: Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Kot w butach, Cudowna lampa Aladyna, Piękna i Bestia, Księżniczka na ziarnku grochu czy Jaś Fasola. To książka pełna czarów i magii!

Obecnie tę książkę kupicie w promocyjnej cenie 19,90zł w salonach Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin do 31.12.2017r.

Kupując prezenty pod choinkę dla najmłodszych nie zapomnij o książkach! Te i inne bajki znajdziesz w salonach Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin. Polecamy!

Zobacz nasze pozostałe propozycje:
www.czytamwszedzie.pl/inspirujemy/ksiazki-dla-tych-ktorym-odrobina-fantazji-jest-niezbedna-do-zycia/
www.czytamwszedzie.pl/inspirujemy/ksiazki-dla-tych-ktorzy-najwyzej-cenia-emocje
www.czytamwszedzie.pl/inspirujemy/ksiazki-dla-tych-ktorzy-uwielbiaja-rozwiazywac-zagadki/
www.czytamwszedzie.pl/inspirujemy/ksiazki-dla-poszukujacych-inspiracji-i-ciekawych-swiata/
http://www.czytamwszedzie.pl/czytamy/ksiazki-dla-najmlodszych-czytelnikow-by-pobudzic-ich-wyobraznie-i-przeniesc-w-magiczny-swiat/

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora