Nowości i bestsellery wydawnicze.

10.12.2015

Mimo, że listopad już za nami, na półkach księgarni wciąż jest go pełno. Tej jesieni pojawiło się wiele nowych i ciekawych pozycji, a niektóre z nich zyskały bardzo szybko miano bestsellerów. Jeśli chcecie wiedzieć jakie książki dopiero niedawno opuściły drukarnie i są teraz najchętniej czytane, zapraszamy Was do zapoznania się z poniższą listą!

metro_2035

1. „Metro 2035”, Dmitry Glukhovsky

Książka, na którą świat czekał blisko 10 lat. Jest ona zwieńczeniem sławnego cyklu „Metro 2033” i pomimo, że kończy wielką trylogię Glukhovsky’ego, została napisana tak, by wciąż uważano ją za niezależną książkę, dzięki której nowy czytelnik może rozpocząć podróż w świat post-apokaliptycznego uniwersum. Pozycja, która z pewnością jest warta uwagi dla każdego fana science-fiction.

gry_tajnych_sluzb

2. „Gry Tajnych Służb”, Dorota Kania

Dorota Kania, która jest dziennikarką śledczą i autorką książek takich jak „Cień Tajnych Służb” oraz „Resortowe Dzieci” poszukuje odpowiedzi na nurtujące ją pytania w swojej najnowszej książce „Gry Tajnych Służb”. Co stało się z Jackiem Bartosiakiem, gen. Jerzym Fonkowiczem lub Tadeuszem Steciem? Każdy z nich zginął w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach. Autorka książki nie daje za wygraną i rozpoczyna swoje własne dochodzenie…

dziewczyny

3. „Dziewczyny, które zabiły Chloe”, Alex Marwood

Dwie kobiety, które w przeszłości zamordowały niewinną dziewczynkę spotykają się przypadkiem ponownie. Po odbyciu kary, gdy sądziły, że ich ścieżki rozeszły się na dobre rozpoczęły nowe życie. Nadszedł jednak moment, w którym koszmar młodości może powrócić do obu z nich i zrujnować wszystko, co udało im się osiągnąć. Tytułowe dziewczyny spotkały się bowiem na nowo. Książka, w której co chwilę bohaterki muszą podejmować trudne wybory, a przeszłość przypomina, że nie da się od niej uciec na zawsze.

 

 

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora