PAULINA ŚWIST I JEJ KOLEJNY KRYMINAŁ BEZ CENZURY!

07.11.2018

Nowa książka Pauliny Świst, „Karuzela”, to początek kolejnej serii kryminalnej! W pierwszym tomie jest wciąż ostro i pikantnie. Chcecie wiedzieć, kto tym razem naraził się wymiarowi sprawiedliwości? Czytajcie dalej. 

Poznali się na studiach adwokackich. Zgraną paczkę tworzyli Piotr, Olka, Teo i Lilka.

Broniąc swoich klientów Piotr tak dobrze poznał mechanizmy podatkowe, że zdecydował się stworzyć przekręt idealny „no risk no fun. Ile prowadziliście vatówek? Kto zna się na tym lepiej niż my?”. Do spółki przystąpiła Olka i Teo. Lilka zrezygnowała. Przez rok karuzela podatkowa kręciła się bez większych trudności. Interes kwitł, a kasa płynęła jak Amazonka.

Piotr i Olka tkwili w nieudanych związkach. Pewnego dnia wybuchł między nimi dziki romans. Jednego dnia mieli wszystko. Wielką namiętność, piękne domy, mnóstwo pieniędzy. Mieli siebie. Wszystko było doskonałe… i nagle wszystko przepadło.

Jak to możliwe, że ktoś poznał ich tajemnice? Przecież szczegółów nie znał nikt poza nimi. Tylko czy na pewno…„nie wierzyłam własnym oczom. Wszystko opisane ze szczegółami!”.

Olkę i Teo zatrzymało CBŚ. Piotr, choć miał szansę uciec z kraju, zdecydował się wspólnie z Lilką i jej wspólniczką rozwikłać zagadkę nagłego upadku karuzeli. „Nie wyjadę bez niej. Nie mogę też zostawić Teo. Trzeba ich z tego wyciągnąć.”.

Czytelników czeka dynamiczna akcja, mocne słowa, gwałtowny seks i tajemnice czające się na każdym zakręcie akcji. Z czasem okazuje się, że nie wszystko w życiu bohaterów było idealne. Nieudane małżeństwa, przypadkowe związki i „Riki tiki, narkotyki!”.Pojawiają się też duchy z przeszłości . Dawny przyjaciel i dawny (wróg?). I nic nie jest takie, jak wydawało się na początku…

 

Książkę kupisz już od 14 listopada w Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin. Polecamy!

 

Paulina Świst, „Karuzela”. Akurat. Warszawa 2018.

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora