PROMOCJA „3 książki+1 gratis”

21.07.2017

Trwa wyjątkowa promocja. Przyjdź do jednego z naszych sklepów –  Inmedio, Relay, Virgin, Discover Poland i 1Minute – wybierz cztery najciekawsze tytuły i zapłać tylko za trzy! Jedną książkę otrzymasz gratis. Akcja trwa do 31.08.2017.

Szczegóły i regulamin akcji dostępne są TUTAJ

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy propozycję 8 książek, które umilą Wam wakacje i wciągną bez końca.

Przed nami jeszcze sporo tygodni wakacyjnej pogody, mniejszych korków, luźniejszych autobusów, urlopów i radości ze słońca oraz wyższej temperatury. To także prawie dwa miesiące, które możemy przeznaczyć na czytanie! Wybraliśmy dla was 8 różnych książek, tak byście mogli w tym czasie poznać różne rodzaje literatury. Wśród nich znajdziecie kryminał, thriller, romans, opowiadania z pogranicza fantastyki, coś o przyrodzie i życiu gwiazd. Wierzymy, że podejmiecie wyzwanie i przeczytacie je wszystkie!

pobrane        be696885ed@9788379458189_52 9CE9DEC5C17EF7745FD729E1A44A234A

10 nowych opowiadań Andrzeja Pilipiuka zebranych w tom „Wilcze leże” zabierze was w świat, w którym granica między tym co realne, a tym co fikcyjne nieustannie się zaciera. Znajdziecie tu m.in. historie z poznanymi już wcześniej bohaterami – Robertem Stormem, który ma smykałkę do rozwiązywania historycznych zagadek oraz tajemniczym i fascynującym dr Pawłem Skórzewskim, lekarzem, badaczem i podróżnikiem, który nie waha się podjąć niebezpiecznych wyzwań, by komuś uratować życie.

Azyl” Diane Ackerman to prawdziwa historia małżeństwa Jana i Antoniny Żabińskich, które w czasie II wojny światowej opiekowało się zwierzętami w warszawskim zoo i ukrywało Żydów na jego terenie. Wzruszająca historia o miłości do zwierząt i ludzi w czasach kiedy zwyciężyła nienawiść, uprzedzenia, walka i chaos. Książka zawiera cytaty z pamiętników Antoniny, zdjęcia dokumentów i innych źródeł historycznych, a także fotografie ocalałe z wojennej zawieruchy.

Chemik” to książka autorstwa Stephenie Meyer – pisarki, która zasłynęła sagą „Zmierzch”. Tym razem mamy do czynienia z powieścią, która jest połączeniem kryminału i romansu. Alex – bohaterka o nietuzinkowej profesji podejmuje misję zleconą jej przez byłego pracodawcę – tajną agencję rządową.  Zabójczy wirus grozi ludzkości i tylko ona może wynaleźć antidotum. Podejrzewa jednak zasadzkę, jednocześnie nie może opanować rodzącego się uczucia do porwanego przez nią, na zlecenie agencji, niepozornego nauczyciela historii i angielskiego – Daniela…

Oszałamiający sukces „Dziewczyny z pociągu” wyniósł pisarkę Paulę Hawkins na szczyty popularności! „Zapisane w wodzie” to jej druga powieść. Opowiada historię dwóch sióstr – Nel i Jules. Wydarzenia z przeszłości spowodowały, że łączą je zagmatwane relacje. Cieniem na ich życiu, ale także innych mieszkańców niewielkiego angielskiego miasteczka o nazwie Beckford, kładzie się także Topielisko – miejsce, w którym poniosło śmierć wiele kobiet – w przeszłości i obecnie. Świetny thriller z psychologicznym tłem.

ponad-wszystko-w-iext49152227       3f9a26cbc9642144f2dad014ed9c517c    328541_oszukana_627    duchowezw_500px

Ponad wszystko” Nicoli Yoon to opowieść o pierwszej, młodzieńczej miłości Maddy. Jednak nie jest to typowa historia, ponieważ główna bohaterka cierpi na chorobę, która sprawia, że dziewczyna żyje  w odizolowaniu od świata. Nie wiadomo dokładnie na co jest uczulona, dlatego izolacja i życie w sterylnym domu, według jej mamy, są jedynym słusznym rozwiązaniem. Poznanie Olliego sprawia, że Maddy opuszcza swój bezpieczny dom i nieoczekiwanie odkrywa prawdę o swoim życiu, w którym zachodzą nieodwracalne zmiany. To wartościowa książka o miłości i jej potędze – tej budującej i destrukcyjnej.

Jeśli lubicie Karolinę Korwin Piotrowską za inteligencję, cięty język i poczucie humoru „Sława” na pewno przypadnie wam do gustu J To dobra rozrywka, którą czyta się jednym tchem. Sporo tu ciekawych informacji o „gwiazdach” z przeszłości i współczesnych celebrytach, show-biznesie, mediach oraz filmie.

Kolejna dawka ciekawostek to „Duchowe życie zwierząt”. Peter Wohlleben, leśnik z ponad dwudziestoletnim stażem, napisał fascynującą historię, z której dowiadujemy się, że uczucia i zachowania, które do tej pory rezerwowaliśmy wyłącznie dla ludzi, są także udziałem zwierząt – miłość, wdzięczność, kłamstwo czy radość. Książka opowiada o relacjach między zwierzętami oraz uczuciach ludzi do zwierząt i zwierząt do nas. To bardzo ciekawa historia, którą warto poznać, szczególnie kiedy swoją wiedzą dzieli się osoba, która kocha przyrodę i wie o niej bardzo dużo.

Mroczne historie to specjalność Charlotte Link! „Oszukana” opowiada o policjantce dla której najważniejszą osobą na świecie był ojciec. Kiedy zostaje brutalnie zamordowany, Kate jest zdruzgotana. Postanawia samodzielnie zbadać zagadkę jego śmierci i powoli dociera do prawdy o człowieku, którego kochała, a który okazuje się być kimś zupełnie innym, niż uważała przez całe życie. „Oszukana” to psychologiczny thriller z niepokojącą atmosferą i zaskakującym zakończeniem!

Chcesz sprawdzić inne hity książkowe – KLIKNIJ TUTAJ 

 

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora