WYNIKI MARCOWEJ EDYCJI POLECACIE-POMAGACIE

04.04.2023

Sprawdźcie kto wygrał w marcowej edycji Polecacie-Pomagacie! Gdzie trafi pakiet książek i… co czeka nas w kolejnej edycji! 

Polecacie-Pomagacie, czyli o co chodzi

Najpierw POLECACIE co miesiąc recenzujecie 10 tytułów z listy Polecacie-Pomagacie. Czytacie i… piszecie recenzje książek.

Prawdziwa zabawa wyraża się w słowie POMAGACIE. Co miesiąc czytamwszędzie.pl wspiera wybraną przez Was placówkę. To właśnie Autor najlepszej recenzji otrzymuje od nas książkowy upominek i… decyduje o tym, gdzie trafi pakiet książek od czytamwszędzie.pl!

Rozstrzygnięcie marcowej edycji Polecacie-Pomagacie

W tym miesiącu postanowiliśmy wyróżnić recenzję Eli za recenzję książki „JA, INKWIZYTOR. DZIENNIK CZASU ZARAZY” Jacka Piekary.
Możecie ją przeczytać tutaj:

recenzja laureatki marcowej edycji polecacie pomagacie 2023

Ela otrzyma od nas książkową niespodziankę.

Pakiet książek pojedzie zaś do DPS w Tomaszowie Mazowieckim.

Fundacja A.R.T
Fundacja A.R.T. wspiera osoby doświadczające przemocy. Wspiera też dzieci, młodzież, rodziny i seniorów w zmianie swojej sytuacji życiowej poprzez edukację, integrację, rozwijanie zainteresowań i kompetencji.

fundacja art logo

 Co dalej? 

Teraz trwa już kolejna edycja! Do końca miesiąca będziecie mogli recenzować książki z aktualnej edycji Polecacie Pomagacie. Nie wiecie, co czytać? Chcecie podzielić się swoją opinią o książce? To jest miejsce dla Was!

Inspirujemy, dyskutujemy o książkach i pomagamy!
Zaloguj się i weź udział w akcji!

Wspieramy Fundację A.R.T. Wybieracie, do której PLACÓWKI mamy wysłać książki. Każda z nich ma inne potrzeby, możemy pomóc dzieciom, młodzieży, seniorom… Możemy pomóc naprawdę wielu osobom!

Od kwietniowej edycji Polecacie-Pomagacie 2023 pomagamy placówkom z TEJ LISTY.


RECENZUJ, POMAGAJ I WYGRYWAJ – sprawdź listę książek w aktualnej edycji Polecacie-Pomagacie