bogać się z potęgą podświadomości joseph murphy

Bogać się z potęgą podświadomości

Joseph Murphy

Świat Książki
2023


Gdzie kupię

Odkryj, tkwiący w każdym z nas, sekret nadzwyczajnych sukcesów.

Czy zgłębiasz mądrości Murphy’ego od dawna, czy dopiero zaczynasz poznawać jego nauki, ta książka oświetli ci drogę do sukcesu. Zawiera ona autentyczne teksty, niektóre nigdy jeszcze niepublikowane w formie książkowej, wraz ze współczesną aktualizacją, przykładami i analizami pod kątem dzisiejszego czytelnika. Książka wykracza poza to, co słyszeliśmy dotąd na temat mocy pozytywnego myślenia w ujawnianiu zdolności do manifestowania niezwykłych zmian w życiu, jakie posiada każdy z nas.

Książki Josepha Murphy’ego, w tym wyjątkowy bestseller Potęga podświadomości, dotarły do milionów czytelników. Obecna, nowa seria, autoryzowana przez Joseph Murphy Trust, dotyczy głównie pomyślności finansowej i prostych acz potężnych sposobów koncentrowania myśli i uwagi na osiąganiu celów życiowych, gromadzeniu bogactwa i życiu, o jakim marzymy.

Średnia ocen:

4.8 / 5
6 ocen
4 recenzji
5 5
4 1
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Anita
27.09.2023
"Bogać się z potęgą podświadomości " -jakże aktualna pozycja dla ludzi szukających rozwiązań wartości pieniądza w dzisiejszym świecie . Ten kto czytał poprzednie książki Murphy-iego wie, że to kontynuacja myśli, przekonań, w które możemy się zagłębić i tak jasno wykorzystać w swoich praktykach dnia codziennego. Ten kto świetnie potrafi wykrzesać treści płynące ze stron pozycji stanie się "lekkim człowiekiem " bogacącym się swoją umiejętnością – wykorzystującym w rytuale dnia codziennego.
Aleksandra
22.09.2023
"Bogać się" to znakomita lektura dla każdego, kto chce zmienić swoje podejście do pieniędzy i zdobyć finansową niezależność. Książka zaskakuje bogactwem wiedzy i motywuje do działania. Polecam ją każdemu, kto pragnie zrozumieć, jak zacząć się bogacić i osiągnąć sukces finansowy.
paulaczyta
22.09.2023
Odkryj tkwiący w każdym z nas sekret nadzwyczajnych sukcesów Joseph Murphy to znany na świecie autor, jego książki o podświadomości królują wśród książek rozwojowych. Jeśli chcecie zgłębić ten temat, to książka dla was W tej książce skupiamy się głównie na pieniądzach i na tym jak wpłynąć na finanse i zyski poprzez podświadomość. Wymaga to skoncentrowania myśli na osiąganiu celów, gromadzeniu bogactwa i życiu jakim marzymy. To wszystko jest możliwe. Dzięki tej książce dowiemy się wiele o podświadomości oraz o tym jak użyć jej aby osiągnąć sukces w dziedzinie finansowej. Bardzo ciekawa książka.
  • 1
  • 2