nie mylić z miłością katarzyna nosowska

Nie mylić z miłością

Katarzyna Nosowska

WIELKA LITERA
2023


Gdzie kupię

„Nie mylić z miłością” – Najbardziej osobiste i najbardziej intymne teksty uwielbianej artystki. Katarzyna Nosowska powraca z najnowszą książką!

Niczym najlepsza przyjaciółka, najwierniejszy partner z głębi swego przepastnego serca wysyła do nas najważniejsze przesłanie. Zaglądając w siebie, przemierzając kolejne życiowe odcinki, odsłaniając osobiste historie, dociera do tego, co najważniejsze – do sedna Miłości.

Wszak to początek i koniec wszystkiego. Każda piosenka, każdy tekst, wszystko, co robimy, robimy z miłości i dla miłości, więc tak ważne jest, by nie pomylić jej z fałszywymi tworami, które podsuwa nam nasza potrzeba drugiego człowieka. A do tego niezbędna jest bezwarunkowa akceptacja siebie. Wtedy możemy bezpiecznie oddać się rozkoszy kochania.

Nosowska pisze o szczęściu, radości i byciu kompletnym. O motylach w brzuchu, fantazjach i stabilizacji. Pierwszych pocałunkach, ciekawości siebie, zawodach i rozczarowaniach. O odpuszczaniu, dystansie i o tym, że czasem warto się zatrzymać. Bo miłość można jeść dużymi kęsami, ale najlepiej smakuje dawkowana łyżeczką.

„To słowa z serca do serca. Daj głowie odpocząć podczas lektury. Twój czas jest bezcenny, dlatego tak bardzo dziękuję za chwile, które spędzimy razem. Czekałam na to spotkanie. Dobrze, że Jesteś.”

Katarzyna Nosowska

Powyższy opis pochodzi od wydawcy

Średnia ocen:

5 / 5
5 ocen
4 recenzji
5 5
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

KasiaOB
15.01.2024
O kolejnej książce Kasi Nosowskiej można powiedzieć dwie rzeczy: po pierwsze, czytając kolejne strony ma się ochotę powiedzieć "jak to dobrze,że nie tylko ja tak mam", a po drugie – należałby książkę zgłosić do ministra edukacji, jako podręcznik do rozważań na WDŻwR nad miłością, jej rodzajami i sensem. Polecam!
Irena
22.11.2023
Styl Nosowskiej niepodrabialny!
Marek
17.11.2023
Książki Katarzyny Nosowskiej kupuję w ciemno. Jako wielka gwiazda sceny muzycznej jest bardzo skromna, nieśmiała w wypowiedziach. W książkach jest sobą i pisze o sobie. Nie mogło być inaczej tym razem. Każdy znajdzie w niej coś, co spowoduje, że zacznie czytać z przyspieszonym tętnem: to przecież o mnie. Jej teksty pełne są metafor, napisane pięknym językiem. Jak teksty Jej piosenek. Polecam
  • 1
  • 2