C.L. Taylor wrobiona

Wrobiona

C.L. Taylor

Albatros
2023


Gdzie kupię

Nowy thriller psychologiczny autorki „Teraz zaśniesz”.

Gdyby twój mąż wrobił cię w morderstwo, jak straszna byłaby twoja zemsta?

Pięć lat temu Olivia Sutherland została skazana za spiskowanie w celu zamordowania męża.
Teraz, gdy wreszcie jest wolna, ma trzy cele: naprawić relacje z nastoletnią córką, odzyskać dobre imię i zdemaskować swojego męża – mężczyznę, który ją wrobił.

Jak daleko będzie w stanie się posunąć, by zrealizować swoje zamiary?
I jak daleko posunie się jej mąż, aby ją powstrzymać?

Okazuje się, że jego kłamstwa sięgają głębiej, niż Olivia mogłaby sobie wyobrazić.
I tym razem to nie jej wolność jest zagrożona, ale jej życie…

C.L. Taylor – autorka bestsellerowych thrillerów psychologicznych, przetłumaczonych na 25 języków. Sprzedaż jej książek przekroczyła już milion egzemplarzy.

Opis wydawcy.

Średnia ocen:

4.8 / 5
9 ocen
5 recenzji
5 8
4 0
3 1
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Ela
18.08.2023
Thriller psychologiczny „Wrobiona” C.L. Taylor jest książką z morałem w stylu „Kłamstwo jak oliwa na wierzch zawsze wypływa”. Opisana w niej historia kobiety skazanej za planowanie zabicia męża, pokazuje, że oszustwo w konsekwencji (czasem dalszej, ale jednak), źle się kończy dla kłamcy. Zgromadzone dowody i świadek świadczą przeciw głównej bohaterce – Olivii Sutherland. Zostaje ona skazana na 5 lat więzienia. Kochanek, który miał jej pomagać znika bez śladu. Po wyjściu z więzienia Olivia próbuje udowodnić swoją niewinność i odzyskać zaufanie 12-letniej córki. Podczas tego „dochodzenia” odkrywa kilka tajemnic bliskich jej osób. Sam pomysł może nie jest zbyt oryginalny, natomiast rozwój akcji nie rozczarowuje. Czytelnik zostaje wciągnięty w wir zdarzeń i mimowolnie zaczyna kibicować Olivii w jej poszukiwaniach prawdy. Zakończenie mimo, że w pewnym zakresie przewidywalne jednak nie do końca. Osobiście książka mnie nie rozczarowała, ale też nie oczarowała. Lektura raczej dla fanów gatunku.
Roksia
17.08.2023
"Wrobiona" C.L. Taylor to wciągający thriller psychologiczny. Tym razem autorka przedstawia nam życie Olivii Sutherland. To historia, która mogłaby się zdarzyć każdemu z nas. Początkowo nie mogłam się zebrać, aby zacząć tą książkę. Sama nie jestem pewna dlaczego skoro lubię thrillery C.L. Taylor. Jednak kiedy już zaczęłam, nie mogłam się oderwać i siedziałam prawie do 3 w nocy, żeby ją skończyć. Mimo przewidywalności fabuły, książka potrafi w niektórych momentach zaskoczyć. Dużym plusem jest kreacja bohaterów. Zostali tak świetnie stworzeni, iż wydają się realistyczni. Również, zresztą jak w poprzednich książkach autorki, styl pisania jest bardzo przyjemny w odbiorze, dzięki czemu książka nie męczy i czyta się ją naprawdę szybko. Ponadto sam zarys fabuły przypadł mi do gustu. Nie jest to to czego dokładnie się spodziewałam, ale mimo tego książka bardzo mi się podobała. Polecam!
Nika
16.08.2023
Fajna książka akurat na wieczór polecam osobą które lubią zagadki oraz dreszczyk emocji
  • 1
  • 2