6 POMYSŁÓW NA KSIĄŻKOWE PREZENTY DLA KOBIET

13.12.2016
książkowe prezenty dla kobiet
  1. Spójrz na mnie Nicholas’a Sparks’a to idealna propozycja dla romantyczek i wielbicielek thrillerów, ponieważ autor doskonale połączył tutaj te dwa gatunki. Szybko się czyta, wywołuje mnóstwo emocji i wypieków na twarzy, a do tego to ciekawa i trzymająca w napięciu historia. Czegóż chcieć więcej?
  2. Szpieg Paulo Coelho. Która z kobiet nie lubi czytać o pasjonujących osobowościach kobiecych? Taka właśnie była słynna Mata Hari- egzotyczna tancerka, kochanka bogatych i wpływowych ludzi. A może bezwzględny szpieg?
  3. Kalendarz 2017.Rok dobrych myśli Beaty Pawlikowskiej.  Ten prezent możemy podarować osobie wiecznie zabieganej, mającej tysiąc spraw na głowie. Dzięki niemu o niczym już nie zapomni, a kolorowa okładka i optymistyczne hasła autorki będą uprzyjemniać jej cały rok.
  4. Jestem żoną szejka. Laila Shukri. O naszej rodaczce, która dzięki zupełnemu przypadkowi została żoną bogatego szejka. Jak wygląda takie życie? Jest rodem z bajki czy horroru? Ta książka z pewnością wywoła mnóstwo emocji podczas bożonarodzeniowego czytania przy zapalonej choince.
  5. Masa o żołnierzach polskiej mafii. Jarosław ,,Masa” Sokołowski, Artur Górski. Mocna książka dla osób zaintrygowanych jak wygląda mafia od podszewki. Swoimi przeżyciami dzieli się słynny Jarosław ,,Masa” Sokołowski, członek gangu pruszkowskiego.
  6. Ściana sekretów, Tana French. Niezwykle klimatyczny thriller osadzony w starym budynku Świętej Kildy – renomowanej szkoły prowadzonej przez zakonnice. Nastoletnie buzujące hormony, morderstwo i niewyjaśniona tajemnica. Z pewnością będzie to świetny prezent.

Oto nasze pomysły na książkowe prezenty dla kobiet. Zachęcamy do wybrania któregoś z nich!

Autor

Klaudia Kasznicka
Klaudia Kasznicka
Czyta codziennie, choćby tylko kilka stron. Nie gardzi żadnym gatunkiem, czyta wszystko! Prowadzi bloga, a pisanie o książkach, początkowo by pamiętać o przeczytanych pozycjach, z czasem przerodziło się w jej pasję.
Artykuły autora