BESTSELLERY – LIPIEC 2017

08.08.2017

Ale gorąco! I to nie tylko za oknem, ale również na liście lipcowych bestsellerów 🙂

Na letnie podium wspięło się „Wilcze leże” Andrzeja Pilipiuka, czyli zbiór 10 opowiadań, w których pojawiają się znane fanom twórczości autora postaci: Robert Storm i doktor Paweł Skórzewski.  Na drugim miejscu wciągająca powieść „Zapisane w wodzie”, a na kolejnym „Małżeństwo Doskonałe” – dzięki któremu poznajemy losy niezwykłego związku Marii Czubaszek oraz Wojciecha Karolaka.

Dalej mamy fantastykę, kryminał,  a nawet literaturę dziecięcą. Po który z tytułów już sięgnęliście, a które planujecie przeczytać?

Sprawdźcie pełną listę bestsellerów!

  1. Wilcze leże, Andrzej Pilipiuk – przeczytaj recenzję

Zbiór 10 opowiadań, w których fani autora odnajdą dobrze znane postaci: Roberta Storma oraz doktora Piotra Skórzewskiego.

2. Zapisane w wodzie, Paula Hawkins – przeczytaj recenzję

Nowy thriller autorki hitowej „Dziewczyny z pociągu”. Przeczytajcie książkę i poznajcie sekrety, które mogą pociągnąć Was na dno…

3. Małżeństwo doskonałe, Krystyna Pytlakowska – przeczytaj recenzję

Wywiad-rzeka z Wojciechem Karolakiem, mężem Marii Czubaszek, w którym opowiada on o ich fascynującym małżeństwie. Poznajcie nieznane dotąd fakty na temat życia tej niezwykłej pary.

4. Mroczna wieża. Tom 1. Roland, Stephen King – przeczytaj recenzję

To wznowienie słynnej sagi Kinga! Pomysł na napisanie „Mrocznej Wieży” w głowie autora pojawił się, gdy pisarz miał zaledwie 19 lat.

5. Lokatorka, JP Delaney – przeczytaj recenzję

Thriller psychologiczny, który podbił rynek czytelniczy w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Autorka wie doskonale, jak budować napięcie.

6.  Ostatni dymek, Maria Czubaszek – przeczytaj recenzję

Ta książka to prawda o Marii Czubaszek. Pisarka znana jest powszechnie z dużego poczucia humoru – nie zabraknie go i tutaj. Rozmowę przeprowadził Sergiusz Pinkwart.

7. Czarna Madonna, Remigiusz Mróz

Horror pióra polskiego autora, który wykorzystuje w nim wątki religijne oraz katastroficzne…

8. Nela i Tajemnice Oceanów, Nela

Nela to najmłodsza reporterka świata. W nowe książce pozwala swoim czytelnikom na wcielenie się w morskich badaczy. Razem m.in. odwiedzają dno Morza Czarnego, nurkują w Oceanie Indyjskim.

9. Pragnienie, Jo Nesbo – przeczytaj recenzję

Kolejny kryminał Jo Nesbo, który jest gwarancją świetnie spędzonego czasu z książką. Dołącz do demonicznej gry z perwersyjnym mordercą.

10. Kłamca, Nora Roberts – przeczytaj recenzję

Nowa wciągająca powieść najlepszej pisarki na liście „New York Timesa”.  Tajemniczy wypadek, w którym ginie mąż Shelby rozpoczyna ciąg wydarzeń, które pozwolą kobiecie ujrzeć prawdziwy obraz jej partnera.

 

 

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora