DWIE POWIEŚCI SENSACYJNE, KTÓRE TRZYMAJĄ W NAPIĘCIU OD PIERWSZYCH STRON!

28.06.2018

Polecamy dwa doskonałe thrillery napisane przez wyjątkowe kobiety, z odważnymi bohaterkami, zawiłą fabułą i zagadką. Do czytania dla kobiet, które lubią książki łączące elementy powieści obyczajowej i romansu z sensacją. Takie, w których zwykłe życie nagle nabiera tempa i szykuje niespodzianki, z którymi trzeba się zmierzyć!

musze-to-wiedziec-w-iext52734777

Muszę to wiedzieć, Karen Cleveland

Karen Cleveland stworzyła thriller odkrywający przed czytelnikami tajniki pracy CIA. Autorka sama przez kilka lat pracowała w agencji jako analityczka, więc doskonale zna ten zawód. Dzięki temu doświadczeniu była w stanie opisać szereg szczegółów i procedur, które może znać wyłącznie pracownik CIA. To sprawia, że książka jest wyjątkowa i niesamowicie wciągająca!

Główna bohaterka, Vivian Moore, myślała, że ma idealnie poukładane życie, szczęśliwą rodzinę – męża i czwórkę dzieci oraz wymarzoną pracę. Viv jest silną i nieprzeciętnie inteligentną osobą, wiec jej kariera w CIA świetnie się rozwija. Kobieta trafia do kontrwywiadu, gdzie bada działalność rosyjskich szpiegów na terenie USA. Próbuje odkryć główne postacie skomplikowanej rosyjskiej siatki wywiadowczej. Rozpracowując temat dociera do komputera człowieka, który uważany jest za głównego organizatora grupy. Ku jej ogromnemu zaskoczeniu, wśród zdjęć uśpionych agentów znajduje zdjęcie swojego męża… Od tego momentu wszystko w jej życiu się zmienia. Spokojne życie u boku mężczyzny, któremu ufała i którego kochała, wywraca się do góry nogami. Vivian musi podjąć decyzję czy zdradzić męża. Jednak wpierw musi dowiedzieć się co jest prawdą, a co fikcją.

Akcja thrillera nabiera tempa z każdą stroną. Dzięki retrospekcjom dowiadujemy się jak rozpoczął się związek Viv z mężem Mattem i razem z nią zastanawiamy się czy padła ofiarą manipulacji.

„Muszę to wiedzieć” to ekscytująca walka z czasem, kłamstwami i zdradą! Hipnotyzujący thriller do przeczytania jednym tchem! Książka już zyskała ogromną popularność. Właśnie trwają prace nad jej ekranizacją. W główną rolę wcieli się Charlize Theron!

Steel_Bohaterowiezprzypadku_500pcx

Bohaterowie z przypadku, Danielle Steel

Danielle Steel to doskonale wszystkim znana amerykańska pisarka, autorka ponad 100 książek, z których większość stała się bestsellerami. Ostatnio odchodzi od typowo obyczajowych powieści w stronę trzymających w napięciu thrillerów!

Na jednym z nowojorskich lotnisk do startu szykują się dwa samoloty. Bernice znajduje w punkcie kontroli bezpieczeństwa kartkę z dziwną wiadomością. Zaniepokojona informuje o tym przełożonego, jednak ten ignoruje jej obawy. Niepokój Bernice jest na tyle duży, że zwraca się o pomoc do starszego agenta Departamentu Bezpieczeństwa, który podziela jej złe przeczucia. Wspólnie próbują rozgryźć zagadkę kto zostawił kartkę i co oznacza wiadomość. Los sprawił, że życie wielu ludzi jest w ich rękach!

„Bohaterowie z przypadku” to połączenie powieści obyczajowej, sensacji i romansu. Doskonała pozycja, by poczuć emocje i zrelaksować się!

 

Wymienione książki kupisz w Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin. Polecamy!

 

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora