POMYSŁ NA PREZENT DLA KOBIET ROZWAŻNYCH I ROMANTYCZNYCH

08.12.2016
POMYSŁ NA PREZENT DLA KOBIET

Statystycznie to kobiety czytają najwięcej książek, dlatego książka jako prezent dla Pań to dobra decyzja!

Kobiety chętnie sięgają po powieści, które opowiadają o prawdziwym życiu. Opinia o tym, że czytają tanie romansidła, to krzywdzący stereotyp. Dla czytelniczek ważne jest, by angażować się w lekturę. Wysoki poziom empatii powoduje, że współczują lub kibicują bohaterom, przeżywają ich klęski i porażki. Często podczas lektury zadają sobie pytanie „Co ja bym zrobiła na jej miejscu?”. Dlatego kobiety wybierają historie, które prowokują do refleksji. Dzięki takiej wewnętrznej rozmowie na trudne tematy nie tylko uwalniają się z natłoku myśli i relaksują, ale także lepiej poznają same siebie.

Przedstawiamy Wam trzy tytuły, które sprawdzą się jako pomysł na prezent dla kobiet. Obojętnie czy są  rozważne czy romantyczne. 🙂 W proponowanych przez nas książkach głównymi bohaterkami są kobiety. Mają diametralnie różne charaktery i osobowości. Wszystkie są wyjątkowe i warte poznania.

Te książki zapewnią obdarowanym relaks, refleksje i poprawę humoru.

Selekcjonujemy książki i wybieramy tylko najlepsze tytuły!

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora