POZYTYWNE KSIĄŻKI, KTÓRE WPROWADZĄ CIĘ W ŚWIĄTECZNY NASTRÓJ!

21.12.2017

Wasze domy już powoli rozświetlają się światełkami i wypełniają się zapachem choinki i pierniczków? Jeżeli jeszcze bardziej chcecie poczuć świąteczny klimat, sięgnijcie po lekturę przepełnioną magią Świąt. Poniższe dwa tytuły z pewnością wprowadzą Was w świąteczny nastrój!

swiatlo-w-iext51461327

Niedawno ukazała się nowa powieść autora bestsellerowych „13 powodów” Jaya Ashera. „Światło” to poruszająca love story dla nastolatków! Bohaterką jest dziewczyna o imieniu Sierra. Jej życie dzieli się na dwie części – pracę w Oregonie przy plantacji choinek, którą prowadzi jej rodzina oraz okres Świąt Bożego Narodzenia, kiedy na miesiąc przenosi się do przyczepy i jedzie do Kalifornii, by drzewka sprzedawać. Jednak tym razem tradycyjny wyjazd, będzie wyglądał zupełnie inaczej! Sierra poznaje Caleba. Tajemniczy brunet kilkukrotnie pojawia się na ich rodzinnym stoisku. Daleko mu do idealnego chłopaka, ale Sierra chce mu pomóc odzyskać wiarę w siebie, mimo iż w przeszłości popełnił błąd, który wciąż ciąży na jego życiu. Z czasem rodzi się między nimi prawdziwe uczucie. Powieść Ahera to ciepła, poruszająca i pełna emocji historia o dawaniu drugiej szansy i o tym, by dostrzegać w ludziach to jacy są, a nie jacy na pozór się wydają. Ta magiczna, pełna klimatu lektura, której każda strona pachnie choinką, pozytywnie nastroi Was na nadchodzące Święta!

pies

Psiego najlepszego. Był sobie pies na święta, W. Bruce Cameron

Najnowsza powieść autora bestsellerowej książki „Był sobie pies” to równie piękna, ciepła i rodzinna historia pełna czworonogów! Pewnego dnia do Josha Michaelsa, naszego głównego bohatera, wpada sąsiad z prośbą, by zaopiekował się przez pewien czas jego ciężarną suczką Lucy. Mężczyzna nigdy nie miał swojego zwierzaka, więc niechętnie podejmuje się tego zadania. Szybko jednak ulega urokowi Lucy, a później także piątce szczeniaków, które szybko pojawiają się w jego domu. Niesforne psiaki wymagają jednak więcej opieki, niż Josh się spodziewał, dlatego zgłasza się do lokalnego schroniska po pomoc. Tam poznaje Kerri, która uwielbia zwierzęta i zawsze chętnie służy mu radą. Nauka jak dbać o psią rodzinę wcale nie jest łatwa J Po pewnym czasie Josh uświadamia sobie, że nie wyobraża już sobie życia bez swoich czworonożnych przyjaciół i bez Kerri, która z każdym dniem również staje się mu bliższa. Wspólnie przygotowują szczeniaki do adopcji w ramach świątecznego programu szukania nowych domów dla zwierząt ze schroniska. Ta książka również wprowadza w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia – jest ciepła, rodzinna i pełna śmiechu. Długo pozostaniecie pod jej urokiem!

Obie książki będą także idealnym prezentem pod choinkę dla bliskich Wam czytelników. Ich lektura dostarczy im wzruszeń, okazji do refleksji, śmiechu i relaksu w czasie Świąt.

Wymienione książki kupisz w Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin. Polecamy!

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora