PREZENTOWNIK – DZIEŃ MATKI

20.05.2024
prezentownik dzień matki 2024

Nie wiesz, co podarować swojej mamie na Dzień Matki? Podaruj emocje zaklęte w druku! Oto trzy nasze propozycje.

Spotkasz mnie nad jeziorem, Carley Fortune
WZRUSZAJĄCA LEKTURA

spotkasz mnie nad jeziorem, carley fortuneOpowieść zaczyna się trochę, jak świąteczne filmy Hallmarku. Ponad trzydziestoletnia Fern postanawia wyjechać z miasta i wrócić do rodzinnej miejscowości. Musi uratować zrujnowany pensjonat. Tam spotyka fascynującego mężczyznę – Willa. Już go zna, dekadę temu spędzili ze sobą magiczne 24 godziny…

Tutaj kończą się podobieństwa z bajkowym światem z filmów. Will chodzi w drogim garniturze i Fern wcale nie widzi w nim już tego chłopaka sprzed lat, który zawładnął jej sercem. Czy straciła go na zawsze?

„Spotykasz mnie nad jeziorem” Carey Fortune to romans, ale pełen gorzkiego posmaku straty i wyrzutów sumienia. To złożona historia, co czyni ją tym bardziej realną. Trudno się oderwać.

ABBA. Melancholia undercover, Jan Gradvall
NOSTALGICZNA LEKTURA

ABBA. Melancholia undercover, Jan Gradvall„Mamma Mia!”, „Super Truper”, „Dancing Queen” – te tytuły czyta się śpiewająco. Dosłownie. Od razu nuci się melodię. A to tylko 3 z kilkudziesięciu (jak nie więcej) hitów legendarnego szwedzkiego zespołu ABBA.

Jan Gradvall miał bardzo bliską relację z zespołem, co pozwala mu na stworzenie fascynującej opowieści opierającej się na szczerych rozmowach z członkami grupy. W książce „ABBA. Melancholia undercover” dziennikarz zdradza nam ciekawostki, zabiera za kulisy, po prostu maluje obraz życia ABBY.

To jeden z niewielu zespołów, który łączy pokolenia. Słuchają go babcie, matki, córki, synowie… Właśnie dlatego „ABBA. Melancholia undercover” to dobry podarunek na Dzień Matki. Lektura może być początkiem dłuuugiej rozmowy pełnej wspomnień związanych z muzyką tego zespołu. Kto wie, jakie anegdoty usłyszymy od mamy…

Dotyk śmierci, Nora Roberts (J.D. Robb)
LEKTURA Z DRESZCZYKIEM

Dotyk śmierci, Nora Roberts, J.D. RobbDobrze, czas na lekturę mniej grzeczną. Matki też lubią przeczytać dobry thriller albo kryminał. Pytanie, który wybrać? Na ratunek przychodzi J.D. Robb, czyli Nora Roberts, autorka bestsellerów i mistrzyni literatury kobiecej – także tej mrocznej.

„Dotyk śmierci” to pierwszy tom niezwykle popularnej serii „Oblicza śmierci” o pani porucznik Eve Dallas. Policjantka musi rozwiązać zagadkę śmierci prostytutki. Brzmi banalnie? Niekoniecznie! Zabita kobieta była wnuczką wpływowego senatora. To nie ułatwia śledztwa.

Pierwszym podejrzanym jest Roarke – miliarder, który zupełnie nie słucha poleceń funkcjonariuszy. Eve musi więc walczyć o sprawiedliwość, uniknąć politycznych gierek i użerać się z niesfornym bogaczem zamieszanym w śledztwo. A tymczasem zabójca zapowiada kolejne morderstwa…

 

Wymienione książki kupisz w Inmedio, 1 minute, Relay, Discover Poland, The Warsaw Store i Virgin. Polecamy!

„Spotkasz mnie nad jeziorem”, Carley Fortune, Czwarta Strona 2024
„ABBA. Melancholia undercover”, Jan Gradval, Wydawnictwo W.A.B.
„Dotyk śmierci”, Nora Roberts (J.D. Robb), Świat Książki 2024

Autor

Sara Pete
Sara Pete
Z wykształcenia polonistka i anglistka, która uważa, że język jest dla ludzi, a nie ludzie dla języka. Dlatego lubi książki autorów o charakterystycznym stylu i… mrok.
Artykuły autora