PROMOCJA ŚWIĄTECZNA „3 KSIĄŻKI+1 GRATIS”

27.11.2018

Przygotowaliśmy wyjątkową, świąteczną promocję! Przyjdź do wybranego salonu: Inmedio, Relay, Virgin, Discover Poland i 1Minute i skorzystaj z super okazji, by kupić prezenty pod choinkę. Wybierz cztery książki – a zapłacisz tylko za trzy. Promocja trwa do 31.12.2018 r.

Regulamin akcji: http://bit.ly/Regulamin4ksiazkagratis

Lista sklepów: http://bit.ly/listasklepow4ksiazkagratis

Jakie książki szczególnie polecamy na prezent? Oto 8 propozycji!

Władza absolutna, Remigiusz Mróz

Po zamachu pod Sejmem, Polska ogarnięta jest chaosem. Mamy tu pozbawioną kompromisów, krwawą kampanię wyborczą i spisek, który zmienia wszystko. Kto go odkryje, zdobędzie władzę… absolutną!

Karuzela, Paulina Świst

Kontrowersyjna i ostra historia pewnego romansu we wciągającym, kryminalnym klimacie. Piotr i Olka tkwili w nieudanych związkach. Pewnego dnia wybuchł między nimi dziki romans. Jednego dnia mieli wszystko. Wielką namiętność, piękne domy, mnóstwo pieniędzy. Mieli siebie. Wszystko było doskonałe… i nagle wszystko przepadło. Jak to możliwe, że ktoś poznał ich tajemnice?

Więcej o książce przeczytacie tu.

Ślepnąc od świateł, Jakub Żulczyk

„Ślepnąc od świateł” Jakuba Żulczyka to dynamiczna i przewrotna, ale przede wszystkim skłaniająca do refleksji historia o niedoszłym absolwencie warszawskiego ASP, który został handlarzem kokainy. To też opowieść o zdegenerowanym świecie, gdzie zaburzone są wartości, na których czele stoją pieniądze i narkotyki.

Tak mi wyszło, Wacław Krupiński, Kamil Bałuk

Pierwsza książka o Zbyszku Wodeckim po jego śmierci, ukazuje dwa oblicza tego lubianego artysty: utalentowanego skrzypka i twórcę oraz showmana w popularnych programach telewizyjnych. Przeczytamy tu jego historię w dwugłosie. W reporterskiej opowieści Kamila Bałuka dowiemy się więcej o powrocie na scenę po latach milczenia. Natomiast w drugiej części, bardziej autobiograficznej opowieści, która była wynikiem rozmowy Wodeckiego z Wacławem Krupińskim na chwilę przed wybuchem „Zbyszkomanii”, znajdziemy nieco więcej intymnych szczegółów z życia naszego idola.

Z każdym oddechem, Nicholas Sparks

Nicholas Spark znów nie zawodzi! To kolejny udany romans, który czyta się jednym tchem. Hope, której nie wszystkie plany się powiodły i ma wrażenie, że tkwi w miejscu, oraz Tru, który zawsze żył, tak jak chciał, do momentu, w którym postanawia poznać swojego biologicznego ojca. Spotykają się przypadkiem w Sunset Beach i wybucha między nimi płomienny romans. Czy dadzą się ponieść uczuciom, czy jednak wygra rozsądek?

Pocieszki, Katarzyna Grochola przeczytaj recenzję

Nowa książka Grocholi to zbiór 52 „pociesznych” historii o życiu, z przymrużeniem oka. Pełne wdzięku, lekkości i humoru, a przede wszystkim optymizmu. To opowieści, w których każdy znajdzie coś dla siebie!

Więcej o książce przeczytacie tu.

A ja żem jej powiedziała…, Katarzyna Nosowska

To pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów Katarzyny Nosowskiej i zespołu Hey. Książka bazuje na wideofelietonach z profilu Nosowskiej na Instagramie. Piosenkarka, a w obecnej roli autorka felietonów, udowadnia, jak ważny jest dystans do samego siebie i zaprzyjaźnienie się ze sobą.

Haruki Murakami, Śmierć komandora

To pierwszy tom obszernej, kontrowersyjnej powieści. Mamy tutaj realizm połączony z surrealizmem, tajemniczy obraz znaleziony na strychu, i malarza w średnim wieku, próbującego odnaleźć swoją artystyczną drogę.

Więcej o książce przeczytacie tu.

 

 

 

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora