ROZSTRZYGNIĘCIE LISTOPADOWEJ EDYCJI POLECACIE-POMAGACIE

03.12.2021
pp 11 listopad

Kolejna edycja akcji Polecacie-Pomagacie za nami! Tradycyjnie, mówimy czyja recenzja okazała się najlepsza, do jakiej Fundacji trafi pakiet książek i… co dalej?

Polecacie-Pomagacie, czyli o co chodzi

To program, który wystartował wraz z uruchomieniem nowej odsłony bloga.
Najpierw POLECACIE co miesiąc recenzujecie 10 tytułów z listy Polecacie-Pomagacie. Wasze oceny kształtują Ranking Czytelników! Taki ranking i lista w Polecacie-Pomagacie to super inspiracje! Czytacie i… piszecie recenzje książek.

Prawdziwa zabawa wyraża się w słowie POMAGACIE. Co miesiąc czytamwszędzie.pl wspiera fundacje na rzecz czytelnictwa. To właśnie Autor najlepszej recenzji otrzymuje od nas książkę-niespodziankę i… decyduje o tym, do której fundacji trafi pakiet książek od czytamwszędzie.pl!

Rozstrzygnięcie sierpniowej edycji

W tym miesiącu postanowiliśmy wyróżnić recenzję Justyny Grzelak za recenzję „Przepaści” Remigiusza Mroza.
Możecie ją przeczytać tutaj:

pp recenzja zwycięzca listopad

Justyna wybrała fundację Pomysł na Życie i właśnie do tej fundacji trafi pakiet książek od Czytam Wszędzie😊

Justyna otrzyma od nas upominek-niespodziankę.

Misją Fundacji Pomysł na Życie jest uświadamianie mocy i potęgi czytania. Czytanie dla twórców Fundacji Pomysł na Życie to droga, wskazówka, terapia i zabawa.

 Co dalej?

Teraz trwa już kolejna edycja! Od 1 grudnia aż do końca miesiąca będziecie mogli recenzować książki z aktualnej edycji Polecacie Pomagacie. Nie wiecie co czytać? Chcecie podzielić się swoją opinią o książce? To jest miejsce dla Was! Inspirujemy, dyskutujemy o książkach i pomagamy!
Zaloguj się i weź udział w akcji!
Więcej informacji:
https://www.czytamwszedzie.pl/polecacie-pomagacie/

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora