WŁADZA ABSOLUTNA – III ROZDZIAŁ ALTERNATYWNEJ HISTORII POLSKI WEDŁUG MROZA!

28.12.2018

Cykl „W kręgach władzy” to polska odpowiedź na „House of Cards”! Naszym zdaniem ilość intryg, bezwzględność i polityczna obłuda bohaterów przewyższają amerykański hit. Sprawdź, czy ogarnięta chaosem Polska wyjdzie z kryzysu!

Akcja cyklu toczy się w obecnych czasach, ale polska rzeczywistość w niej pokazana to w stu procentach wytwór wyobraźni autora. Trzeci tom rozpoczyna się tuż po zamachu terrorystycznym, w którym ginie prezydent Daria Seyda, a wraz z nią marszałkowie sejmu i senatu. Pozbawiona władzy Polska staje w obliczu chaosu, który może zostać wykorzystany przez naszych wschodnich sąsiadów.

Do akcji wkraczają dobrze znani z poprzednich części politycy, ale teraz poznamy lepiej także bohaterkę drugiego planu, Anitę Kitlińską z Biura Ochrony Rządu. Czy uda jej się wyjaśnić, co tak naprawdę się wydarzyło?

Medialne małżeństwo, Patryk Hauer i Milena, widzą w chaosie szansę na odzyskanie utraconego miejsca w świecie wielkiej polityki. Czy Patrykowi i Milenie uda się zrealizować marzenie o władzy? Do czego posuną się tym razem, by osiągnąć cel? Czy suwerenność naszego państwa jest zagrożona? Czy władzę tymczasową powinien objąć najstarszy poseł? Gdzie jest premier?

Na wszystkie te pytania odpowiedzi należy szukać na stronach „Władzy absolutnej”!

 

Książkę kupisz w Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin. Polecamy!

Remigiusz Mróz, „Władza absolutna”. Filia. Poznań 2018.

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora