5 POWODÓW DLACZEGO WARTO SIĘGNĄĆ PO OSTATNI LIST OD KOCHANKA JOJO MOYES!

18.01.2018

Powieść Jojo Moyes to wciągające historie miłości dwóch kobiet. Ellie z teraźniejszości i Jennifer z przeszłości. Dla obu mężczyzn, których kochały, były zakazanym owocem. Czy pragnienie bycia kochanym usprawiedliwia zdradę? Przeczytaj historie o niespełnionych miłościach, utraconych szansach i przewrotnym losie!

Książka opowiada o pracującej w londyńskiej gazecie Ellie, która szukając inspiracji do napisania artykułu natrafia przypadkowo na ślad romansu sprzed lat. Znaleziony list, pełen jest namiętności i pasji. Intryguje Ellie na tyle, że dziewczyna postanawia odnaleźć nadawcę. Dzięki temu poznajemy historię drugiej bohaterki – Jennifer  i jej romansu z Anthonym.

Oto dlaczego warto sięgnąć po powieść Moyes:

  1. Powieść „Ostatni list od kochanka” uważana jest za jedną z najpiękniejszych powieści brytyjskiej pisarki. Dorównuje bestsellerowym „Zanim się pojawiłeś” i „Kiedy odszedłeś”.
  1. To romans opowiadający o miłości wyjątkowej, wielkiej, takiej, która jest silniejsza od wszystkiego. Wszyscy chcemy wierzyć, że taka miłość jest możliwa.
  1. Opisywane pary są pełne namiętności i kontrastów. Ich miłość to zakazany owoc. Towarzyszy jej zdrada i skandal, a bohaterowie wzbudzają emocje tak wielkie jak najsłynniejsze literackie pary kochanków – Romeo i Julia czy Scarlett O’Hara i Rhett Butler.
  1. Ta poruszająca, piękna historia o ludziach szukających miłości, sentymentalnych czytelników może doprowadzić do płaczu. Z każdą stroną historie wciągają coraz bardziej, angażują i sprawiają, że nasze emocje szybują do góry. Dopingujemy bohaterów i czekamy na szczęśliwe zakończenie!
  1. Jojo Moyes inspiruje do tego, żeby kochać odważnie! By znaleźć w sobie odwagę do podejmowania trudnych decyzji, które pozwolą zyskać w życiu to co najważniejsze!

Książkę kupisz w salonach Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin! Polecamy!

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora