ROZSTRZYGNIĘCIE LISTOPADOWEJ EDYCJI POLECACIE-POMAGACIE

02.12.2022
polecacie pomagacie rozstrzygnięcie edycja listopadowa 2022

Listopadowa edycja Polecacie-Pomagacie w 2022 roku zakończona! Sprawdźcie wyniki!

Polecacie-Pomagacie, czyli o co chodzi

Najpierw POLECACIE co miesiąc recenzujecie 10 tytułów z listy Polecacie-Pomagacie. Wasze oceny kształtują Ranking Czytelników! Taki ranking i lista w Polecacie-Pomagacie to super inspiracje! Czytacie i… piszecie recenzje książek.

Prawdziwa zabawa wyraża się w słowie POMAGACIE. Co miesiąc czytamwszędzie.pl wspiera wybraną przez Was placówkę. To właśnie Autor najlepszej recenzji otrzymuje od nas książkę-niespodziankę i… decyduje o tym, gdzie trafi pakiet książek od czytamwszędzie.pl!

Wyniki listopadowej edycji Polecacie-Pomagacie

W tym miesiącu postanowiliśmy wyróżnić recenzję Roksia za recenzję książki „ROZMOWY Z SERYJNYMI MORDERCAMI. ŻONY I KOCHANKI” Christophera Berry-Dee.
Możecie ją przeczytać tutaj:

polecacie pomagacie wynik listopad 2022

Roksia otrzyma od nas książkową niespodziankę.

Pakiet książek pojedzie zaś do GOPS Gminy Michałowice.

Fundacja A.R.T
Fundacja A.R.T. wspiera osoby doświadczające przemocy. Wspiera też dzieci, młodzież, rodziny i seniorów w zmianie swojej sytuacji życiowej poprzez edukację, integrację, rozwijanie zainteresowań i kompetencji.

fundacja art logo

 Co dalej?

Teraz trwa już kolejna edycja! Do końca miesiąca będziecie mogli recenzować książki z aktualnej edycji Polecacie Pomagacie. Nie wiecie, co czytać? Chcecie podzielić się swoją opinią o książce? To jest miejsce dla Was!

Inspirujemy, dyskutujemy o książkach i pomagamy!
Zaloguj się i weź udział w akcji!

Wspieramy Fundację A.R.T. Wybieracie, do której PLACÓWKI mamy wysłać książki. Każda z nich ma inne potrzeby, możemy pomóc dzieciom, młodzieży, rodzinom… Możemy pomóc naprawdę wielu osobom!

Więcej informacji przeczytacie TUTAJ.


RECENZUJ – sprawdź listę książek w aktualnej edycji Polecacie-Pomagacie