ROZSTRZYGNIĘCIE STYCZNIOWEJ EDYCJI POLECACIE-POMAGACIE

04.02.2022
polecacie pomagacie styczeń wyniki

Pierwsza edycja Polecacie-Pomagacie w 2022 roku zakończona! Czyja recenzja okazała się najlepsza, do jakiej Fundacji trafi pakiet książek i… co dalej? 

Polecacie-Pomagacie, czyli o co chodzi

Najpierw POLECACIE co miesiąc recenzujecie 10 tytułów z listy Polecacie-Pomagacie. Wasze oceny kształtują Ranking Czytelników! Taki ranking i lista w Polecacie-Pomagacie to super inspiracje! Czytacie i… piszecie recenzje książek.

Prawdziwa zabawa wyraża się w słowie POMAGACIE. Co miesiąc czytamwszędzie.pl wspiera wybraną przez Was placówkę. To właśnie Autor najlepszej recenzji otrzymuje od nas książkę-niespodziankę i… decyduje o tym, gdzie trafi pakiet książek od czytamwszędzie.pl!

Rozstrzygnięcie styczniowej edycji

W tym miesiącu postanowiliśmy wyróżnić recenzję Carmenty za recenzję książki Katarzyny Puzyńskiej „Chąśba”.
Możecie ją przeczytać tutaj:

polecacie pomagacie recenzja zwycięzca chąśba

Carmenta wybrała fundację Burza Mózgów i właśnie do tej fundacji trafi pakiet książek od Czytam Wszędzie😊

Ewelina otrzyma od nas upominek-niespodziankę.

Fundacja Burza Mózgów
Fundacja Burza Mózgów jest pomysłodawcą i organizatorem kampanii czytelniczej Biblioteka Przedszkolaka. Kampania promuje czytanie wśród przedszkolaków, zaopatrza placówki w książki i materiały dydaktyczne.

 Co dalej?

Teraz trwa już kolejna edycja! Od początku lutego aż do końca miesiąca będziecie mogli recenzować książki z aktualnej edycji Polecacie Pomagacie. Nie wiecie co czytać? Chcecie podzielić się swoją opinią o książce? To jest miejsce dla Was! Inspirujemy, dyskutujemy o książkach i pomagamy!
Zaloguj się i weź udział w akcji!

Uwaga, uwaga!
Rozpoczynamy nowy rozdział w historii akcji POLECACIE-POMAGACIE.

Wspieramy Fundację A.R.T. Wybieracie, do której PLACÓWKI mamy wysłać książki. Do wyboru jest aż 11 placówek! Każda z nich ma inne potrzeby, możemy pomóc dzieciom, młodzieży, rodzinom… Możemy pomóc naprawdę wielu osobom!

Więcej informacji przeczytacie TUTAJ.


RECENZUJ
https://www.czytamwszedzie.pl/polecacie-pomagacie/

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora