ZNISZCZ TEN DZIENNIK – CZERWONY, KERI SMITH

16.02.2017
Zniszcz ten dziennik

„Zniszcz ten dziennik” to niezmiennie wydawniczy hit! Właściwie nie jest to książka, a sposób na pobudzenie kreatywności! Autorka namawia nas w niej do rzeczy, których zwykle z książką nie robimy. Gdy tylko zwalczysz w sobie wyuczony szacunek, zabawa będzie niesamowita!

Będziesz mógł bezkarnie, a nawet z przyjemnością, pobrudzić strony, wylać na nie kawę, zmoczyć, zgnieść i porwać, a nawet zabrać dziennik pod prysznic 🙂 Wersja w czerwonej okładce to nowa, wzbogacona edycja. Zawiera obszerny zestaw zadań dodatkowych i list z przesłaniem do polskich czytelników. Wierni fani będą zachwyceni, ponieważ będą mogli rozpocząć kreatywną destrukcję dziennika od początku 😉 Dla nowych to okazja do uruchomienia wyobraźni i wyrażenia swoich emocji!

Zadania to tylko podpowiedzi, bo chodzi o to, by użyć własnej wyobraźni, utrwalić swoje przeżycia i wrażenia, których doświadczamy obserwując otaczający świat. Każdy dziennik jest niepowtarzalnym dziełem jego twórcy. Odzwierciedla jego osobowość i jest wyjątkowy. Taki dziennik to świetna pamiątka – dokumentacja artystycznych działań 🙂

Zniszcz ten dziennik to bardzo ciekawy eksperyment z formą książki i należy do niego podchodzić  z dystansem. Niektóre zadania brzmią absurdalnie i wywołują uśmiech. Dobra zabawa gwarantowana!

Polecamy.

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora