Przepaść. Seria z komisarzem Forstem. Tom 7 - Czytam wszędzie | Blog dla miłośników książek
przepaść remigiusz mróz

Przepaść. Seria z komisarzem Forstem. Tom 7

Remigiusz Mróz

Filia
2021


Gdzie kupię

W Tatrach Zachodnich dochodzi do zaginięcia młodej kobiety z Warszawy. Ostatnim razem widziana była przez turystów w okolicy Trzydniowiańskiego Wierchu, a potem przepadła bez wieści. Był to jej pierwszy wyjazd w góry, miała zamiar spędzić w nich tylko weekend, a w Zakopanem pojawiła się sama – mimo to wedle ustaleń policji szła czerwonym szlakiem w towarzystwie czterech mężczyzn.

Sprawę prowadzi Wiktor Forst, który odtwarza trasę dziewczyny z nadzieją, że odnajdzie ją żywą. Nie trafia na żadne poszlaki, odkrywa jednak w Tatrach coś, co rzuci nowe światło na zbrodnię sprzed lat…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

5 / 5
13 ocen
12 recenzji
5 13
4 0
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

ZWYCIĘSKA RECENZJA CZYTELNIKA CZW

Justyna Grzelak
16.11.2021
Kolejny raz Mróz pokazuje, że w ułamku chwili życie może nas zaskoczyć i nic nie możemy brać za pewniaka. Nawet jeśli uważasz, że tak jest i myślisz, że jesteś pewien, że to koniec i sprawa jest rozwiązana "za rogiem" czeka niespodzianka, która zmusi Cię do przewartościowania swojego życia, zmiany planów i spojrzenia na życie z innej perspektywy. Książka trzyma w napięciu i nie da się od niej oderwać a gdy skończysz czytać czujesz niedosyt, że już dobrnąłeś do końca i musisz czekać na kolejną część. "Przepaść" to kolejny tom opowiadający o losach komisarza Frosta. Jego postawa, ironiczny i cięty język, potyczki słowne z Osicą tylko urozmaicają książkę. Czy komisarzowi uda się odnaleźć zaginioną turystkę? Czy w górach grasuję perfidny seryjny morderca? Czy Makain i Adam Petrow rzeczywiście są niewinni i zostali skazani za czyny APK? Kim właściwie jest APK? Do której z pań zabije mocniej serce Wiktora, czy będzie to prokurator Dominika Wadryś-Hansen? a może próbująca wrócić do dziennikarstwa Olga Szrebska? Czy Szrebska przez swoją nieroztropność ściągnie niebezpieczeństwo na Frosta i wszystkie bliskie mu osoby? Na wszystkie te pytania a także na wiele innych odpowiedz drogi czytelniku znajdziesz w książce.

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Joanna
26.11.2021
Jak zawsze wciąga bez granic. Noc zarwana😀
Beata Klita
23.11.2021
Od samego początku do końca trzymająca w napięciu. Zakończenie…inne niż można było się spodziewać. Polecam wszystkim miłośnikom thrillerów. Oglądajcie się, bo psychopaci są wśród nas 😜
Blacksoul
20.11.2021
Niesforny komisarz Forst z niezwykłym instynktem detektywistycznym otrzymuje sprawę zaginionej dziewczyny w górach. Na jakie poszlaki trafi Wiktor Forst? Czy zaginięcie dziewczyny ma jakiś związek ze zbrodniami sprzed lat? Aby znaleźć odpowiedzi na te pytania trzeba wyruszyć w śledztwo z Forstem i jego przyjacielem Okrasą. W tym czasie Forst zmaga się z rozterkami miłosnymi, co się wydarzy jak 2 ukochane przez niego kobiety spotkają się że sobą? Zaskakująca i trzymająca w napięciu książka R. Mroza, który pokazuje kontynuację historii Forsta,abyśmy nie zeszli ze szlaku jest też naszym przewodnikiem po polskich Tatrach.