5 PORADNIKÓW, KTÓRE ZMOTYWUJĄ CIĘ DO DZIAŁANIA!

30.01.2017
Poradniki

Poradniki czytają osoby otwarte na świat! Takie, które chcą wiedzieć więcej, znać nie tylko swój punkt widzenia, ale są także ciekawe zdania innych.

Obojętnie co Tobą kieruje, czy chcesz wiedzieć jak inni postrzegają świat, czy może akurat szukasz motywacji do zmian w swoim życiu i do tego, by porządnie „wziąć się za siebie”, tych kilka publikacji polecamy Ci bez namysłu!

Oto motywacyjne poradniki:

Fitness umysłu, Dagmara Skalska

Dagmara Skalska od 2011 roku wraz z mężem prowadziła „Projekt Egoistka” – blog oraz warsztaty psychologiczne. Kiedy w 2015 roku jej mąż zmarł, nie przerwała ich wspólnego projektu, wręcz przeciwnie, na blogu pisała o żałobie i o tym, że może z niej płynąć także coś pozytywnego. Do dziś kontynuuje pozytywne inspirowanie ludzi. „Fitness umysłu” to bardzo ładnie wydana książka. Taka „babska” po prostu 😉 Miło się przegląda piękne fotografie, tryskające energią strony, ciekawą typografię. Ale treść jest tu oczywiście ważniejsza J W książce znajdziecie sporo teorii, o tym jak żyć pełnią życia, ale także ćwiczeń do wykonania. Możecie ją przekartkować, przeczytać od „deski do deski” lub sumiennie wykonać wszystkie ćwiczenia – zależy od celu, jaki pragniecie osiągnąć.

Seksownik. Rozmowy spod łóżka, Katarzyna Miller, Beata Pawłowicz

Tym razem Katarzyna Miller, w duecie z dziennikarką Beatą Pawłowicz, stworzyła pikantną publikację, która jest dużo bardziej niegrzeczna, niż dotychczasowe książki Lwa Starowicza razem wzięte 😉 By się o tym przekonać musisz sięgnąć po „Seksownik”, który zapewnia, że stuprocentowa satysfakcja z życia seksualnego jest możliwa! Katarzyna i Beata rozkładają intymne życie człowieka na czynniki pierwsze – uważając, że mimo iż seks stanowi dziś coraz mniejsze tabu, wciąż postrzegany jest przez pryzmat stereotypów. Można zaryzykować stwierdzenie, że autorka zna się na seksie jak nikt inny 😉 To doświadczona psychoterapeutka, z ponad trzydziestoletnią praktyką w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.

Wszystko jest dobrze w moim świecie, Beata Pawlikowska

Beata Pawlikowska to powszechnie znana pisarka i dziennikarka, a przede wszystkim podróżniczka. Podróżuje do najbardziej odległych i egzotycznych miejsc na ziemi. Swoimi przygodami dzieli się na łamach książek. Pisarka zasłynęła także z charakterystycznych żółtych karteczek z własnymi odręcznymi rysunkami oraz motywującymi tekstami, za pomocą których od lat dzieli się z innymi swoją energią. Wiele publikacji poświęciła na to, by przekonać, że pozytywnego myślenia można się nauczyć. Nowy poradnik pełen jest właśnie optymistycznych haseł. „Wszystko jest dobrze w moim świecie” to zbiór bardzo kolorowych, energetycznych stron, z licznymi rysunkami i pozytywnymi zdaniami – są to porady, motywacje i pochodzące z doświadczenia autorki sposoby na to, by żyć zdrowiej i szczęśliwiej. Zdecydowanie publikacja dla tych, którzy poszukują koloru i radości w szare dni zimowe.

Dasz radę, ks. Jan Kaczkowski

W poszukiwaniu wiedzy i odnajdywaniu radości w życiu pomogą słowa ks. Jana Kaczkowskiego. Autor m.in. książki „Dasz radę” potrafił inspirować nie tylko osoby wierzące. Dzięki codziennemu obcowaniu z ludźmi, duchowny posiadł obszerną wiedzę i doświadczenie, a wrodzona życzliwość i cierpliwość pozwoliła mu na pomaganie i inspirowanie innych. Recenzję książki „Dasz radę”  przeczytasz na blogu.

Milion cudownych listów, Jodi Ann Bickley

Optymistyczna, choć trudna historia Jodi Ann Bickley to prawdziwa lekcja życia. Pokazuje, że nasze życie może ulec drastycznej zmianie w ciągu niemalże jednego dnia. Pomimo ciężkiej choroby Jodi nie poddała się, a nawet celem jej życia stało się pomaganie i motywowanie innych. Przeczytaj pełną recenzję książki „Milion cudownych listów” na naszym blogu.

Wszystkie wymienione książki kupisz w Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin.

01_cw_loga_inmedio 02_cw_loga_relay 03_cw_loga_discover 04_cw_loga_virgin

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora