KUP TACIE KSIĄŻKĘ! 3 TYTUŁY Z OKAZJI DNIA OJCA

14.06.2017
książka na dzień ojca

Tego dnia nie można przegapić! Zbliża się Dzień Ojca i to jest właśnie ten moment, w którym wypada i trzeba 😉 nagrodzić swojego tatę za wszystkie trudy jakie niewątpliwie musiał znosić (a być może nadal to robi) wychowując nas. Dlaczego książka to prezentowy strzał w dziesiątkę? Sprawdź!

No właśnie. Pewnie zastanawiasz się, co kupić tacie, który ma wszystko? Naszym zdaniem nie ma bardziej przemyślanego prezentu od książki wybranej specjalnie dla niego. Książka na dzień ojca to super prezent, bo nawet jeśli twój tata uważa, że wie już wszystko, dzięki książkom nadal może poznawać świat i interesujące historie, uczyć się czegoś nowego i dobrze bawić podczas lektury. Mamy nadzieję, że nasze propozycje cię zainspirują i pomogą wybrać prezent idealny!

cyngiel

Artur Górski to twórca bestsellerowej serii „Masa o…” ujawniającej kulisy działania polskiej mafii. „Cyngiel. Egzekutor polskiej mafii” to jego najnowsza książka. Dziennikarz opowiada w niej o płatnych mordercach. Jego śledztwo zabiera czytelnika w brutalny świat polskich gangsterów. W mafijnym podziemiu będzie śledził drogę od początkującego egzekutora do profesjonalisty. Jakie emocje czuje człowiek, który ma zabić z zimną krwią? Odpowiedź w książce.

spowiedz-stalina-szczera-rozmowa-ze-starym-bolszewikiem-b-iext48411729

Spowiedź Stalina. Szczera rozmowa ze starym bolszewikiem” Christophera Machta, czyli autora popularnej w Polsce „Spowiedzi Hitlera”, została napisana w formie wywiadu. Dzięki temu czytelnik ma wrażenie, że poznaje historię wielkiego tyrana, opowiedzianą przez niego samego podczas rozmów, które zostały spisane i zgodnie z zaleceniem Stalina wydane dopiero 60 lat po jego śmierci. Na książkę składają się autentyczne zdjęcia, listy, skany dokumentów i wypowiedzi współpracowników. Ta ciekawa forma daje możliwość poznania prywatnego życia Stalina i jego politycznej kariery.

arek-biedrzycki-polscy-szpiedzy-cover-okladka

Polscy szpiedzy” to książkowa wersja telewizyjnej superprodukcji o polskich agentach, napisana przez Arkadiusza Biedrzyckiego, reżysera serialu, na podstawie scenariuszy Sławomira Kopra. Przede wszystkim książka zdradza jak wyglądała nauka w Szkole Szpiegów w Starych Kiejkutach, ujawnia kulisy kontrwywiadu II RP oraz opowiada o życiu i pracy polskich szpiegów. Czytelnik pozna m.in. losy rotmistrza Sosnowskiego, Krystyny Skarbek, Romana Czerniawskiego czy pułkownika Kuklińskiego.

Trzy prawdziwe, mocne historie oparte na faktach zaciekawią każdego tatę!

Każda wymieniona książka na dzień ojca jest do kupienia w Inmedio, Relay, Discover Poland i Virgin. Polecamy!

logotypy_cw

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora