ROZSTRZYGNIĘCIE LIPCOWEJ EDYCJI POLECACIE-POMAGACIE

02.08.2022
polecacie pomagacie wyniki edycja czerwcowa

Lipcowa edycja Polecacie-Pomagacie w 2022 roku zakończona! Czyja recenzja okazała się najlepsza, do jakiej Fundacji trafi pakiet książek i… co dalej? 

Polecacie-Pomagacie, czyli o co chodzi

Najpierw POLECACIE co miesiąc recenzujecie 10 tytułów z listy Polecacie-Pomagacie. Wasze oceny kształtują Ranking Czytelników! Taki ranking i lista w Polecacie-Pomagacie to super inspiracje! Czytacie i… piszecie recenzje książek.

Prawdziwa zabawa wyraża się w słowie POMAGACIE. Co miesiąc czytamwszędzie.pl wspiera wybraną przez Was placówkę. To właśnie Autor najlepszej recenzji otrzymuje od nas książkę-niespodziankę i… decyduje o tym, gdzie trafi pakiet książek od czytamwszędzie.pl!

Rozstrzygnięcie lipcowej edycji

W tym miesiącu postanowiliśmy wyróżnić recenzję Roguery za recenzję książki „TAJEMNICE FLEAT HOUSE” Lucindy Riley.
Możecie ją przeczytać tutaj:

polecacie pomagacie wyniki lipiec recenzja

Roguery otrzyma od nas książkowy upominek-niespodziankę.

Pakiet książek pojedzie zaś do MOPS w Ostrowie Mazowieckiej.

Fundacja A.R.T
Fundacja A.R.T. wspiera osoby doświadczające przemocy. Wspiera też dzieci, młodzież, rodziny i seniorów w zmianie swojej sytuacji życiowej poprzez edukację, integrację, rozwijanie zainteresowań i kompetencji.

fundacja art logo

 Co dalej?

Teraz trwa już kolejna edycja! Do końca miesiąca będziecie mogli recenzować książki z aktualnej edycji Polecacie Pomagacie. Nie wiecie co czytać? Chcecie podzielić się swoją opinią o książce? To jest miejsce dla Was! Inspirujemy, dyskutujemy o książkach i pomagamy!
Zaloguj się i weź udział w akcji!

Wspieramy Fundację A.R.T. Wybieracie, do której PLACÓWKI mamy wysłać książki. Do wyboru jest aż 11 placówek! Każda z nich ma inne potrzeby, możemy pomóc dzieciom, młodzieży, rodzinom… Możemy pomóc naprawdę wielu osobom!

Więcej informacji przeczytacie TUTAJ.


RECENZUJ
https://www.czytamwszedzie.pl/polecacie-pomagacie/

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora