ROZSTRZYGNIĘCIE PAŹDZIERNIKOWEJ EDYCJI POLECACIE-POMAGACIE

03.11.2021
polecacie pomagacie wynik 4 edycji

Kolejna edycja akcji Polecacie-Pomagacie za nami! Tradycyjnie, mówimy czyja recenzja okazała się najlepsza, do jakiej Fundacji trafi pakiet książek i… co dalej?

Polecacie-Pomagacie, czyli o co chodzi

To program, który wystartował wraz z uruchomieniem nowej odsłony bloga.
Najpierw POLECACIE co miesiąc recenzujecie 10 tytułów z listy Polecacie-Pomagacie. Wasze oceny kształtują Ranking Czytelników! Taki ranking i lista w Polecacie-Pomagacie to super inspiracje! Czytacie i… piszecie recenzje książek.

Prawdziwa zabawa wyraża się w słowie POMAGACIE. Co miesiąc czytamwszędzie.pl wspiera fundacje na rzecz czytelnictwa. To właśnie Autor najlepszej recenzji otrzymuje od nas książkę-niespodziankę i… decyduje o tym, do której fundacji trafi pakiet książek od czytamwszędzie.pl!

Rozstrzygnięcie sierpniowej edycji

W tym miesiącu postanowiliśmy wyróżnić recenzję IWONY (oceniania ksiażka to „ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW. SPRAWA GRZEGORZA PRZEMYKA” Cezarego Łazarewicza) za recenzję pełną pasji i wartościowych informacji jednocześnie.
Możecie ją przeczytać tutaj:

recenzja październik

https://www.czytamwszedzie.pl/ksiazka/zeby-nie-bylo-sladow-sprawa-grzegorza-przemyka/

IWONA wybrała fundację Burza Mózgów i właśnie do tej fundacji trafi pakiet książek od Czytam Wszędzie😊

IWONA otrzyma od nas upominek-niespodziankę.

Fundacja Burza Mózgów
Fundacja Burza Mózgów jest pomysłodawcą i organizatorem kampanii czytelniczej Biblioteka Przedszkolaka. Kampania promuje czytanie wśród przedszkolaków, zaopatrza placówki w książki i materiały dydaktyczne.

 Co dalej?

Teraz trwa już kolejna edycja! Od 2 listopada aż do końca miesiąca będziecie mogli recenzować książki z listopadowej listy Polecacie Pomagacie. Nie wiecie co czytać? Chcecie podzielić się swoją opinią o książce? To jest miejsce dla Was! Inspirujemy, dyskutujemy o książkach i pomagamy!
Zaloguj się i weź udział w akcji!
Więcej informacji:
https://www.czytamwszedzie.pl/polecacie-pomagacie/

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora