Oceń w Polcecacie-Pomagacie gorący lód nora roberts

Gorący lód

Nora Roberts

Świat Książki
2024


Gdzie kupię

Egzotyczny Madagaskar, walka z czasem, duże niebezpieczeństwo i walka, w której stawką jest życie!

Whitney MacAllister właśnie wraca do Nowego Jorku po niezbyt udanym pobycie w Paryżu. Ale cóż może jeszcze poruszyć młodą i piękną dziedziczkę olbrzymiej fortuny? Ekskluzywne kluby, weekendy na Martynice, towarzystwo bogatych i sławnych – to dla niej chleb powszedni. Dopiero kiedy los styka ją z mężczyzną o bardzo podejrzanej profesji i reputacji, odczuwa dreszczyk emocji. Wkrótce jednak to, co wydawało się zabawnym przerywnikiem w udanym życiu, zmienia się w niebezpieczną przygodę.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Średnia ocen:

4.5 / 5
4 ocen
2 recenzji
5 2
4 2
3 0
2 0
1 0

Oceń książkę

DODAJ RECENZJĘ

RECENZJE CZYTELNIKÓW

Sandrabooks
15.05.2024
"Gorący lód" to kolejny strzał w dziesiątkę od Nory Roberts, która potwierdza swoje mistrzostwo w kreowaniu romansów pełnych napięcia i emocji. Książka przenosi czytelnika w malownicze okolice Alaski, gdzie główna bohaterka, Laine, szuka ukojenia po tragicznej stracie. Tam spotyka obdartej z zewnętrznej twardości weterankę, który wkłada całe serce w swoją pracę na lodowcu. Ich wzajemna przyciągająca się siła ognia i lodu tworzy podstawę tej pasjonującej historii. Roberts w sprawnie prowadzonym narracyjnie stylu prezentuje nie tylko burzliwe relacje między bohaterami, ale także maluje barwny obraz dzikiej, ale zarazem pięknej Alaski. "Gorący lód" to nie tylko opowieść o miłości, ale także o odwadze, poświęceniu i nowym początku. Dla fanów romansów z mocnymi, niezależnymi bohaterami i malowniczymi, romantycznymi sceneriami, ta książka będzie prawdziwą ucztą literacką.
Igorus
07.05.2024
Jest to bardzo świetna i łapiąca za serce książka wzruszająca i detektywistyczna jest to książka akcji i bardzo trzyma w napięciu idealnie którą szukałem polecam 5/5