BESTSELLERY – STYCZEŃ 2023

07.02.2023
bestsellery styczeń 2023

Styczniowe bestsellery to… odkrywanie prawdy. Poznajemy zakamarki własnego umysłu, zaglądamy za kraty polskiego więzienia lub za bramy arabskich pałaców, wgłębiamy się w historię, zwiedzamy świat i… próbujemy rozwiązać zagadki kryminalne. Gotowi?

1. Potęga podświadomości. 2.0. Metody aktywujące twój potencjał, Joseph Murphy, James C. Jensen

Nasz umysł to potęga! Doktora Joseph Murphy pomaga wykorzystać ten potencjał. W tym wydaniu „Potęgi podświadomości” coach C. James Jensen uzupełnił poradnik o nowe lekcje i konkretne narzędzia. Jak przejść od wizualizacji do realizacji? Jak medytować?

ARTYKUŁ „POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI 2.0

2. Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami, Dagmara Kaźmierska

Jesteście ciekawi, jak wygląda świat w zamknięciu? Dagmara Kaźmierska odkrywa karty i pokazuje rzeczywistość za kratami. Przede wszystkim jednak, opowiada swoją historię – historię upadku, bycia „na dnie” i wychodzenia „z dołka”… aż na sam szczyt.

RECENZJA „PRAWDZIWA HISTORIA KRÓLOWEJ ŻYCIA. ZA KRATAMI”, DAGMARA KAŹMIERSKA

3. Do cna. Detektyw Jakub Sobieski, Katarzyna Bonda

Co się stało z zaginionym mężczyzną w Żyrardowie? Dlaczego ktoś podrzuca w mieście reklamówki z kośćmi? Detektyw Jakub Sobieski próbuje rozwiązać te zagadki, a my wraz z nim. Przedzieramy się przez mrok, próbujemy wejść do umysłu psychopaty, wpadamy na tropy. Dzieje się!

4. Zaginiony arabski książę, Marcin Margielewski

Wstrząsająca historia matki, której mąż odebrał prawo do opieki nad dziećmi. Najmłodszego synka nawet nie miała okazji poznać. To prawda o życiu, w kraju, w którym kobiety nie mają praw, trafiają do więzień „na życzenie” mężczyzn.

5. Krwawy księżyc, Jo Nesbø

Trzynasty tom o przygodach byłego policjanta. Tym razem Harry Hole próbuje odkryć prawdę o morderstwie dwóch kobiet, o które podejrzewany jest znany biznesman. Czy mężczyzna faktycznie jest winny?

RECENZJA „KRWAWY KSIĘŻYC” JO NESBØ

6. Jestem jedną z żon, Laila Shukri

Wracamy do świata Bliskiego Wschodu. Alicja jest żoną bogatego szejka z Dubaju. Wydaje się, że żyje w bajce. Szczęście przerywa jednak pojawienie się drugiej żony. Czy Alicja będzie w stanie dostosować się do nowej sytuacji?

7. Ukraińcy. Opowieści niepoprawne politycznie, cz. 6, Piotr Zychowicz

Dziennikarz rozlicza polsko-ukraińską przeszłość. Nie boi się poruszać trudnych tematów. Nasza historia była i jest skomplikowana i tylko dogłębne jej poznanie pozwoli nam tworzyć nowy, lepszy rozdział w przyszłości obu narodów.

8. Uwięziona, B.A. Paris

Amelie od zawsze była niezależna, samowystarczalna i wiedziała czego chce. Kiedyś wyszła za mąż „z rozsądku” za miliardera. Dziś Amelie budzi się uwięziona w małym pokoju. Kim są porywacze? Czego chcą? Czy za jej porwaniem stoi mąż? Droga do odkrycia prawdy… wciąga, jak wszystkie książki B.A. Paris!

9. Faceci w gumofilcach, Andrzej Pilipiuk

Łapiemy lekki oddech. Wychodzimy z mroków thrillerów, odpoczywamy od refleksji i… wyruszamy na niesamowitą przygodę z Jakubem Wędrowyczem! Dajmy się ponieść fantazji Andrzeja Pilipiuka!

10. Muzyka nocy, Jojo Moyes

Kończymy odkrywając… drogę do szczęścia. „Muzyka nocy” to poruszająca opowieść o wdowie, która na nowo próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jojo Moyes nie pisze reportaży ani podręczników, ale karty jej powieści mogą powiedzieć więcej o ludzkiej naturze i poszukiwaniu szczęścia niż niejedna historia „na faktach”.

Wszystkie wymienione książki kupisz w Inmedio, 1 minute, Relay, Discover Poland, The Warsaw Store i Virgin. Polecamy!

Autor

Czytam wszędzie
Czytam wszędzie
Czytam wszędzie, czyli redakcja pasjonatów, którzy czytają książki zawsze i wszędzie, a potem dzielą się wrażeniami na blogu. Uwielbiają listy, zestawienia i rankingi…
Artykuły autora